דמי חנוכה: מה יקבל כל שורד?

הניסים והנפלאות מגיעים אל האי! אז מה מסתתר בתיבה?

  • שתפו את החברים -

1. שמעון אמסלם: גביע האליפות. הקפטן הוותיק ידע לא מעט ניצחונות במהלך הקריירה המפוארת שלו. הוא ספורטאי אמיתי, שחקן קבוצה בנשמתו וטובת השבט נמצאת בראש מעייניו. אמסלם, אנו מעניקים לך בזאת את גביע האליפות! הנף אותו בגאווה – רק היזהר מהשמש, אתה לא רחוק ממנה...
2. טיטי איינאו: שלום עולמי. כיאה למלכת יופי, טיטי לימדה אותנו דבר או שניים על חמלה כאשר העניקה את פסלון החסינות שלה לדנה, והתחברה בעדינות להודא – ואנחנו חושבים שאלו די רמזים כדי להבין את הייעוד האמיתי של טיטי: שלום עולמי. ונחשו מה – החג הזה, הוא מגיע בתיבה.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: ב
קוד זיהוי:225083
 


 
3. טילטיל: האוכל של ורד! מתעב קוקוס? שבע מאורז? יש לנו בדיוק מה שטילטיל צריך: קופסה גדושה באוכל של אשתו האהובה, ורד. יש מצב לחמגשית לחג?
4. רון אלוף: כדורגל. לפני שהחל לדגמן במשרה מלאה, טיפח רון קריירה ככדורגלן. אז חוץ מטורניר סטנגה בין המשימות והמועצות, מה לגבי משחק ידידותי בין השבטים? גם ספורטיבי, גם מקרב לבבות!

5. ג'ני צ'רוואני: מחנה מעוצב. ג'ני היא מעצבת פנים – ונפש אמנותית כשלה זקוקה לביטוי. חשבתם שמחנה קויופה כבר מסודר ומדוגם? אנחנו לא יכולים לחכות כיצד הוא ייראה אחרי שג'ני תעצב אותו מחדש!
6. רון שובל: מראה. כי שום דבר לא הולם את רון שובל, כמו רון שובל. אז במקום להשתמש בגיטרה או לחפש את בבואתו בשלוליות, אין לנו ספק שרון ישמח לקבל מראה אישית, על הקיר או בתיבה. ככה זה, יופי פראי לא בא ברגל.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: יכם
קוד זיהוי:225084
 


 
7. דנה ברגר: גיטרה. מה היו עושים השורדים לולא הייתה להם דנה ברגר, שתרים את המורל, תרומם את הרוחות ותשכין שלום? אז אפרופו גירוש חושך – תארו לכם כמה אור הייתה מביאה גיטרה!
8. רוסלנה רודינה: יאן, הבן שלה. אחרי שבכתה והתגעגעה, וטבעה את הסיסמא "יאן, זה בשבילך!", אנחנו סבורים שהמתנה הגדולה ביותר שרוסלנה יכולה לקבל החג הוא משלוח ישיר של יאן גולן הקטן. שנאמר: דברים טובים באים בחבילות קטנות.

9. עומרי כוכבי: חולצות סוף מסלול. כוכבי, נער חופים וותיק, כבר זכה בערכת דיג ובזכותו יכול שבט קויופה לאכול אורז רק כתוספת למנה העיקרית; אבל אנחנו בטוחים שבין הדיג לבישול ולמשימות עליהן שילם בחולצותיו, ישמח כוכבי לזכות במצבור חולצות מסלול, מעט משופשפות והכי מחמיאות. תתחדש!
10. לירון רביבו: אחיותיה לשלישיה. היא השורדת הצעירה ביותר שהוכיחה עצמה כבוגרת וחזקה, והיא עוטה את הביקיני האדום בגאווה; אבל דווקא בימים אלה, נדמה שלירון תשמח למעט חיזוק מאנשים שאינם שבויים במתחם הזומבי. אז איך תגיב השורדת אם שתי אחיותיה לשלישיית האחיות המדהימות היו מפתיעות אותה? נשמע משמח יותר ממנת אורז כפולה.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: כעידז
קוד זיהוי:225085
 


 

11. הודא נקאש: אהבה אמיתית ראשונה. אנחנו יודעים מה אתם חושבים: "כרבולית ספייר". אבל תתפלאו, חשבנו על משהו אחר! אולי זה רק החורף, או העובדה שהודא חשפה בפני טיטי וג'ני שמעולם לא התאהבה, אבל אנחנו חושבים שחג האורות הוא בדיוק הזמן בשבילה להתאהב.
12. יהודה שושן: גלימת עורך-דין. קסומה יותר מהגלימה של הארי פוטר ומרשימה יותר מזו של סופרמן! רק חשבו על הפוטנציאל הטמון בגלימה הזאת: היא יכולה לשמש כמחסה מפני הגשם, סכך מפני השמש הקופחת, וכמובן – מעניקה זכות דיבור אינסופית במועצת השבט. 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: ג
קוד זיהוי:225086
 


 
אז מה באמת מסתתר בתיבה שכל כך הדהים את רון ושושן? ביום ראשון כולנו נגלה.
 

 

נגן וידאו

שם הפריט: עורך הדין מול הזמר: מי יישבר?
קוד זיהוי:242565
 
  • שתפו את החברים -

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת

תגובות

הוסף תגובה

{{Data.Title}}