חשיפה: המהלכים המבריקים על האי

מנסים לפענח מי נגד מי? מבולבלים? הרשו לנו לעשות לכם סדר!

  • שתפו את החברים -


"הישרדות" זה משחק חסר רחמים. המתמודדים מתקדמים במשחק בעזרת מהלכים אסטרטגיים; עליהם לנווט את דרכם בתחבולות. הדבר החשוב ביותר ב"הישרדות" הוא הבריתות: היכולת לשמור את חבריך קרובים, ואת יריביך קרובים יותר.
אז כיצד מתקדמים במשחק כשבט שלם וכשורד יחיד?

הנה כמה מהמהלכים האסטרטגיים הבולטים והמעניינים שהשורדים שלנו ביצעו. שימו לב:


פרק 2: שבט קויופה מדגים אסטרטגיה שבטית
בזירת הסומו, התמודדו הוראקן וקויופה זה מול זה על החסינות השבטית, כאשר שורדת אחת מכל שבט אמורה לנחש את תוצאותיו של כל סבב. לעומת שבט הוראקן, שלקח סיכון וניגש למשימה ללא תכנון מוקדם, גיבש שבט קויופה אסטרטגיה מסודרת: חברי השבט החליטו מראש מי יפסיד ומי ינצח בכל קרב, כך התוצאות כולן ידועות מראש – וכל תוצאה נכונה, שווה ניצחון. חלקלק יותר מבוץ! צפו בקטע המלא כאן.

תמונה גדולה

שם הפריט: הישרדות
קוד זיהוי:224947
 

פרק 2: בן יהב רוקד על שתי בריתות
כחלק מהמשחק, השורדים מוכרחים להיות מסוגלים לתעדף בריתות. רק אלה המצליחים לעשות זאת ויוצאים ללא שריטה, מתקדמים. בפרק השני, רצו חברי שבט הוראקן להדיח את רוסלנה. "היא מסתכלת על כולם מלמעלה", אמר עומר, שהצליח בינתיים לגייס רוב שבטי נגדה – כולל בן יהב, שהביע חיבה רבה כלפיה. לאחר שכרתו ברית, חשף בן יהב את כוונת השבט בפני רוסלנה והשמיט את העובדה שהוא היה חלק מזה. רוסלנה לא התרשמה מהחנופה שהרעיף עליה בן יהב, ובסופו של דבר, הוא היה המודח הראשון! צפו בפרק המלא כאן.

פרק 3: טיטי סוחטת את רוסלנה
זוכרים את משימת משא ומתן הראשונה? שני השבטים שלחו את נציגותיהם הנבחרות, טיטי ורוסלנה, לדון בעסקת חליפין ביניהם. בעוד רוסלנה התגמשה, טיטי הפעילה טקטיקה מלאת כריזמה השמורה בדרך כלל לאנשי מכירות ממולחים, והשיגה עבור השבט שלה לא מעט. צפו בקטע המלא כאן.

תמונה גדולה

שם הפריט: הישרדות
קוד זיהוי:224948
 

פרק 6: רון שובל מדיח את מושיק, למרות הכל
היריבות בין מושיק גלאמין לרון שובל הייתה מהבולטות על האי, ושלא כמו יריבויות אחרות – היא הייתה גלויה לחלוטין. מושיק היה נחוש להדיח את רון שובל, וכאשר מיטל דוהן הודחה במקומו, הוא הבין שאל לו למשוך תשומת לב מיותרת ובחר בשיטת משחק פופולרית: חנופה. שובל סרב להאמין למושיק, והאחרון אמנם גייס את דנה ברגר וג'ני צ'רוואני, אך רון יצר רוב כאשר הרוויח את נאמנותם של רון אלוף, עומרי כוכבי וטיטי איינאו. הדברים לא הלכו כמתוכנן עבור מושיק: השבט אמר את דברו – הוא כבר לא יחדש להם. צפו בפרק המלא.

פרק 7: טילטיל מנסה ליצור ברית להדחתה של ליסה, וניצל מהדחה בעצמו
לאחר שבחן את מאזן הכוחות בשבט, החליט עומר רוזן שהבא לעזוב את הוראקן הוא טילטיל, כדי לשבור את הברית החזקה שיצר עם רוסלנה רודינה ושמעון אמסלם. בו-זמנית, ניסה טילטיל ליצור ברית שתדיח את ליסה שורקין. עומר חשב שיהודה שושן יצביע אף הוא נגד טילטיל, אך שושן הפתיע את כולם כשבחר להיות יותר ניטרלי משוויץ, והצביע נגד רוסלנה – מה שיצר רוב נגד ליסה. צפו בקטע המלא כאן.

תמונה גדולה

שם הפריט: הישרדות
קוד זיהוי:224949
 

פרק 9: הוראקן נופלים בפח של קויופה, על חשבונו של עומר
עומר נאלץ להשתרך אחרי ג'ני ולבצע את משימת החסינות השבטית עם קויופה, השבט היריב. לאחר המשימה, הובילו חברי שבט קויופה מהלך מבריק: הם הטיחו בעומר שהכשיל אותם במשימה, ובאופן אוטומטי הוא התנגד ואמר שעשה "כמו כולם" – מה שכמובן עורר את זעמם של שבט הבית שלו, הוראקן. וכך, חברים, יוצאים קרח משני הצדדים. מבריק כמו קרחת, אמרנו? צפו בקטע המלא כאן.

פרק 10: יהודה מנסה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה
הוראקן סוערים בעקבות שובו של עומר, שבינתיים מנסה לתחזק את הבריתות שהתחיל לבסס. הפעם, הוא נחוש להדיח את רוסלנה כיוון שהבין שהשפעתה על אמסלם וטילטיל רבה מכפי ששיער. לירון רביבו וליסה שורקין לצדו, והוא מנסה לגייס את יהודה שושן. האחרון, מצדו, כרת ברית עם טילטיל ושמעון אמסלם כנגד עומר – ומיד לאחר מכן כרת ברית נוספת עם עומר. עורך דין לפי הספר? צפו בקטע המלא כאן, ואל תפספסו את הפרק הבא!

אילו עוד מהלכים מבריקים צפויים לנו בהמשך? שווה לעקוב – זה רק הולך ומסתבך!

 

נגן וידאו

שם הפריט: נפרדנו כך: מי הודח?
קוד זיהוי:242484
 
  • שתפו את החברים -

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת

{{Data.Title}}