10 הרגעים הגדולים של הישרדות!

הכי מצחיק? הכי דרמטי? בואו נחזור לרגעים הגדולים שהיו עד כה

  • שתפו את החברים -


העונה החדשה של הישרדות תופסת תאוצה, ובינתיים כבר הספיקה לצבור רגעים בלתי נשכחים. בואו ניקח את הזמן הזה כדי להיזכר בכל הרגעים שעושים לנו את העונה!

אז מה היה לנו: הדחות דרמטיות, משימות גורליות ושורדים עשויים ללא חת! קדימה, תפסו בנדנה – אנחנו מתחילים:

 

10. חלוקת השבטים – שבט הסלבים מול שבט האנונימיים! רגע, מה קורה כאן? לאן כולם הולכים? חברים, קבלו את שבט הוראקן ושבט קויופה! (הופה הופה! זה מדבק) מי נגד מי? זו השאלה הגדולה ביותר במשחק. היכון, הכן, צפה כאן.

תמונה גדולה

שם הפריט: הישרדות
קוד זיהוי:224410
 

9. זהירות, ספוילר! – גירל פאוור פותח את העונה החדשה של הישרדות, עם מלכת היופי במיל', טיטי איינאו, והרוקרית דנה ברגר. מה קרה ביניהן? התשובות כאן.

תמונה גדולה

שם הפריט: הישרדות
קוד זיהוי:224411
 

8. זה הזמן למשא ומתן – דוגמנית ומלכת יופי במיל' נפגשות כדי לשאת ולתת בחפצי השבטים שלהן. זו אולי נשמעת כמו התחלה של בדיחה, אך מדובר במשימה מהסוג הקשה ביותר. מי גם יפה וגם זוכה? גלו כאן!

תמונה גדולה

שם הפריט: הישרדות
קוד זיהוי:224412
 

7. "מי שמזייף קולטים אותו" – אבל בסופו של דבר, הכי חשוב זה לא ליפול. האי הזה קטן מדי עבור שני מוזיקאים, ואחד מהם התחיל להבין את זה...היריבות המוזיקלית הראשונה של הישרדות, צפו בה כאן!

תמונה גדולה

שם הפריט: הישרדות
קוד זיהוי:224413
 

6. טילטיל מציג: רון שובל, מאחוריך! – הם נטולי סמארטפונים וחייבים להעביר את הזמן איכשהו...אז אם כבר: ערב עם שבט הוראקן, כולל חיקויים קורעים מצחוק! נותרו מקומות ספורים תחת הברזנט, הצטרפו לחגיגה – ממש כאן!

תמונה גדולה

שם הפריט: הישרדות
קוד זיהוי:224414
 

5. נפרדים כאן: למי אמר השבט את דברו? – ההפתעה תגרום גם לכם להפיל את לפידי ההדחה שלכם! השורדת הזאת נועזת, אך כיצד תגיב כשתגלה שהיא בדרכה להפוך לזומבית? גלו כאן!

תמונה גדולה

שם הפריט: הישרדות
קוד זיהוי:224415
 

4. ראש בראש: רוסלנה מול דנה – אף אחת לא רוצה להיות המודחת הראשונה...הרגע הבלתי אפשרי של העונה עד כה, בו הן מנסות להשתחל תחת בול עץ, ישאיר אתכם במתח עד השניה האחרונה. הכניסו את הראש קודם וצפו במשימה כאן!

תמונה גדולה

שם הפריט: הישרדות
קוד זיהוי:224416
 

3. משימת חסינות: הכה בגונג – ממש אותו הדבר כמו קליעה למטרה; רק עם בול עץ השוקל כמאה ק"ג, מסלול קשוח וגונג אחד קטן. אחת המשימות המאתגרות ביותר שגרמה לפציעתה של המאמא הגדולה... אחלו לה החלמה מהירה וצפו כאן.

תמונה גדולה

שם הפריט: הישרדות
קוד זיהוי:224417
 

2. המפגש הראשון של השורדים – כשהסלבים פגשו את האנונימיים! הראשונים עם אננס בפה וגינונים של אצולה, האחרונים סיימו זה עתה לפלס את דרכם בג'ונגלים של הונדורס וחולמים על דאודורנט. כיצד הגיבו? ומי הכי התרגש? לא תצפו, לא תדעו!

תמונה גדולה

שם הפריט: הישרדות
קוד זיהוי:224418
 

1. הרגע הגיע: מי יוצא מהמשחק? – הרגע הגדול ביותר בתכנית! לא נכחתם במועצת השבט הראשונה? חמור מאוד. גשו למחנה הקרוב לביתכם והיזכרו שוב בהדחה הראשונה והדרמטית של העונה! או שפשוט צפו בה כאן.

תמונה גדולה

שם הפריט: הישרדות
קוד זיהוי:224419
 

 לכל הקטעים מהתכנית, לחצו כאן!

 

נגן וידאו

שם הפריט: המפגש הראשון של השורדים
קוד זיהוי:242151
 


 

  • שתפו את החברים -

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת

{{Data.Title}}