"כאילו שכחו שיש מצלמות בכלל"

גיא זו-ארץ מרגיש שאתם מחכים ל"הישרדות". עכשיו הוא חושף פרטים בלעדיים!

 • שתפו את החברים -


גיא זו-ארץ הוא הפנים המזוהות ביותר עם התכנית "הישרדות". לאחר המתנה בת שלוש שנים, הוא חוזר להנחות את המשחק החברתי והאסטרטגי המותח בעולם, המטיל על משתתפיו אתגרים מנטליים וחברתיים – וההמתנה הזאת שווה הכל!


רגע לפני ש"הישרדות" לוקחת אתכם לאי בודד, תפסנו את השורד הראשי לשיחה.

 

גואה בך כבר התרגשות של רגע לפני?
וואו, אני נרגש מאוד. צריך להבין ש"הישרדות" זה משהו שאני עושה כבר שבע שנים. אשתי (יעל בר-זוהר) הייתה בהריון כשהתחלתי - והיום הבן שלי בן שמונה! יצאנו להפסקה של שלוש שנים, ופתאום לחזור לזה; זה היה געגוע מאוד עמוק: לתכנית, לפורמט, לאיים הבודדים, לתהליך שאתה עובר עם המתמודדים, אנשי הצוות. בקיצור, אני מאוד נרגש ושמח ש"הישרדות" חוזרת.


במה התמקדת בשלוש השנים שחלפו בינתיים?
התמקדתי בעיקר במוזיקה. הוצאתי שני דיסקים בפרוייקט משותף עם אחי; עובדים על השלישי. אנחנו מופיעים בכל הארץ. המשכתי לשחק בתיאטרון – באר שבע, הבימה. בעיקר עשייה מוזיקלית, היה לי פתאום את הזמן והמקום, והשקעתי בזה את כל כולי.

 
מה שונה בעונה הזאת של "הישרדות"?
אני חושב שזו עונה מאוד מאוד חשופה. ראינו מתמודדים שמהרגע הראשון היו מאוד פתוחים, כאילו שכחו שיש מצלמות בכלל. ריאליטי אחר, מאוד בפָּנים. המתמודדים בעיקר סחפו אותנו. תכנית טובה, עונה טובה, מורכבות קודם כל ממתמודדים – עם כל הכבוד למנחה... זה קודם כל הם, והם הפתיעו אותנו והיו מצוינים, מאוד רגישים ומרגשים, גם כשקשה, גם כשמצחיק. זו הולכת להיות עונה אחרת, חדשה, מיוחדת. זה שיש צימאון, זה כיף. אני מרגיש את זה ברחובות ממש.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: הישרדות
קוד זיהוי:223878
 


אתה מאוד מזוהה עם התכנית. מה למדת מההנחיה של התהליך המרתק הזה?
להנחות את "הישרדות" זה כלי שלימד אותי המון דברים – על הנחיה, הקשבה, דינאמיקה קבוצתית, הובלה של פרויקט; לפרוט על הנימים הכי רגישים אצל כל מתמודד כדי להוציא את הרגש הנכון, את מה שצף שם, את מה שאנחנו רוצים שיצוף. למדתי מזה המון, מההנחיה הזאת. זו חוויה מאוד עגולה, שלמה, מורכבת. זכיתי.


אתה מנחה את התכנית מאז שהמריאה לראשונה. מה מחבר אותך למתמודדים? מה אתם עוברים יחד?
אנחנו עוברים המון ביחד. קודם כל, אתה מכיר אותם מהרגע שהם מגיעים מאופרים ויפים מהבית. ואני רואה אותם מהצד עוברים את כל התהליך הזה, ההתקלפות מהבגדים, מהחומריות, הציוויליזציה, הפלאפון, הקפה. אני רואה את זה כל בוקר, איך הם מקלפים עוד שכבה מעצמם. איך הם נשארים נטו הם, בלי מסכות ובלי הגנות. אתה לא יכול להיות שם עם מסכות. אתה יכול לנסות - בסוף האי מכריע אותך. זה תהליך מפשיט.


אחרי שצברת ניסיון בתכנית - מה היית לוקח איתך לאי בודד?
את המשפחה שלי! אבל אם אי אפשר, הייתי לוקח גיטרה. פלאפון, אפשר? מצית טובה. שני בלוני גז, כיריים, מטבחים, מקררים של בשר!


ולסיום: היה שווה לחכות?
וואו, כמה שהיה שווה לחכות! אנשים יגידו, "טוב, הוא מנחה את זה אז הוא אומר". אז אני מזמין את כל האנשים לראות את הפרקים הראשונים, ולראות כמה החוויה עוצמתית וכמה הורגש הגעגוע בטלוויזיה לתכנית הזאת. מאחל לכולם צפייה נעימה!

 

נגן וידאו

שם הפריט: בראשון: המציאות הופכת להישרדות!
קוד זיהוי:242069
 

 

 

 • שתפו את החברים -

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת

תגובות

הוסף תגובה
 • 1

  תכלס רק בגללו אני אראה את התוכנית

  דוד | 28/10/15 22:10

  מנחה בחסד עליוןלא כמו רוב המנחים ששוים שקל תשעיםמאחל לו ולהם הרבה הצלחה והלוואי ונזכה לעונות נוספות

  הגב להתגובה זו | סגור

 • 2

  רמת ישי

  דוד לוי | 01/11/15 19:11

  מיחזור מיחזור מיחזו לילה טוב

  הגב להתגובה זו | סגור

{{Data.Title}}