שוברי קופות - שעשועון חדש

אברי גלעד ינחה את "שוברי קופות" - שעשועון זוגי חדש

  • שתפו את החברים -


 

מתי בפעם האחרונה נעמדתם מול עשרות כספומטים מלאים בכסף ויכולתם להרוויח אך ורק על סמך ראש פתוח והגיון בריא?
"שוברי קופות", שעשועון אסוציאטיבי הראשון בעולם, הדור הבא של שעשועוני הטלוויזיה, פיתוח חדש ומקורי של "אנדמול שיין ישראל", בהנחייתו של אברי גלעד ובהשתתפות קהל שהינו מתחרה פעיל במשחק.
לראשונה , זוג מתמודדים ישיבו על שאלות שאינן שאלות טריוויה המבוססות על ידע כללי, אלא על שאלות אסוציאטיביות והיקשים לוגיים. תשכחו מכל מה שלמדתם על שעשועונים, ב"שוברי קופות" לא יעזור לכם גוגל וגם לא חבר טלפוני , כל מה שצריך פה כדי להרוויח זה מהירות, יצירתיות ודמיון עשיר .

 

נגן וידאו

שם הפריט: אברי גלעד בשעשועון חדש
קוד זיהוי:241225
 

 


באולפן 50 כספומטים מלאים בכסף אמיתי, אבל עובדים קצת אחרת מהכספומטים שאתם מכירים. כדי להפעיל אותם צריכים לענות תשובה נכונה ומהר. מרגע שזוג המתמודדים ענו נכון כל הכספומטים יתחילו להוציא כסף.
מה שעומד מול זכייה של זוג המתמודדים הוא הקהל שמכתיב למתמודדים את הזמן שיש להם לענות על כל תשובה ומה פוטנציאל הרווח שלהם בכל שאלה ( ככל שיענו מהר יותר, יותר כספומטים ידפיסו להם כסף ליותר זמן) . הזוג צריך להיות מהיר מ- 50 העונים הראשונים כאשר מי שלמעשה עונה ראשון מהקהל הוא זה שיסגור את הכספומט הראשון וכך הלאה. במידה והזוג לא הספיק לענות בזמן ו/או לא ענה תשובה נכונה הוא יעזוב את המשחק.
בשוברי קופות סכומי הכסף בכל שאלה בלתי צפויים ,מה שמגביר את עוצמת החוויה.
בסוף כל סיבוב יש למתמודדים נקודת יציאה שבה הם יכולים לפרוש עם הסכום שצברו עד אותו רגע. אם הם בוחרים להמשיך, ערך שטרות הכסף בכספומטים עולה אבל כך גם דרגת הקושי והם יצטרכו להיות מהירים עוד יותר .
אם המתמודדים יגיעו עד השאלה האחרונה ויהיו המהירים ביותר, הם יזכו במיליון שקלים.


החל מיום רביעי ה-9 בספטמבר בשעה 21:00, ב"רשת"

  • שתפו את החברים -