פיקוד העורף התרעה במרחב

שנות ה-80 חוזרת ב-23 באפריל!

הסדרה האהובה חוזרת החל מיום חמישי ה- 23 באפריל , בשעה 22:15

15/04/15 10:00
התאהבתם בה, עקבתם אחריה, התגעגעתם אליה
"שנות ה 80 " הסדרה האהובה חוזרת לעונה 2
החל מיום חמישי ה- 23 באפריל , בשעה 22:15 "רשת".

שלום אסייג, דניאל אסייג, אוולין הגואל, עפר שכטר, שלומי קורייאט ועוד מיטב שחקנים חוזרים בעונה 2 לסדרה שיצרו האחים מני ושלום אסייג .
"שנות ה 80 " זכתה להצלחה בעונתה הראשונה עם פרק השקה גבוה שזכה לרייטינג של 24.9% וממוצע עונתי של 22% , יותר ממיליון וחצי צפיות במהלך העונה באתר "רשת", למעלה מ 3 מיליון צפיות ביו טיוב במהלך העונה, ולמעלה ממיליון וחצי צפיות באתר "רשת " .
גם בעונתה השנייה מלווה הסדרה את משפחת אסייג אשר שורדת בתוך הג'ונגל השכונתי אך המשעשע עם סיפורים חדשים ודמויות חדשות ומרתקות.

 

 

נגן וידאו

שם הפריט: זה שטח ציבורי! בחמישי הבא
קוד זיהוי:238745
 

 

לשכונה מצטרפת משפחת אוחנה, המשפחה של אחיו הגדול של מרסל, רבי מאיר האלמן החי יחד עם שני ילדיו הרווקים המתבגרים, המופרעים והצבעוניים: מורדי אבועגילה ( שלומי קורייאט) וחנה פינצטה (אירית שלג).

שלום (דניאל אסייג) שזכה במקום הראשון בעיר הנוער מרכז את כל מאמציו לאורך העונה לכתיבת מופע בידור ראשון תוך הזנחת הלימודים ומלחמות בלתי פוסקות עם אביו פרוספר ( שלום אסייג ). פרוספר לעומת זאת, זוכה כבר עם פתיחת העונה בתפקיד הנכסף של רב בית הכנסת, תפקיד שפינה הרב כהן. אך בל תטעו: יש מי שמציב לו קשיים ומלכודות לאורך כל העונה ומנסה להכשילו, הלא הוא מרסל (אריק משעלי) הפרוטגוניסט הרשע שמנסה לנשל את פרוספר מכס רב בית הכנסת ולהמליך תחתיו את אחיו רבי מאיר.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: שנות ה-80
קוד זיהוי:216524
שנות ה-80
 

 

 

בתוך כל אלה אנחנו לא זונחים את הזוגיות המרשימה של ממוקה וארזו הזוג הטרי שגר אצל הוריה של ארזו, את סבתא מיזולדה שמצבה מדרדר והולך, את גידי הפריזר ( עפר שכטר) שעדיין מחפש עבודה קבועה, את חלבי הערס שעדיין מחפש למי להרביץ, את קוקו הטבאע שעדיין מחפש על מי להתעלק ואת פרדי פלאברה שעדיין מחפש את עצמו.

שנות ה 80 תעלה מיד לאחר פסח ותשודר מידי חמישי החל מה – 23 באפריל בשעה 22:15

יוצרים- שלום ומני אסייג
תסריטאי ראשי – מני אסייג
במאי קובי חביה
הפקה- ניהול פלוס- יואב גרוס ובני מנשה