פיקוד העורף התרעה במרחב

אל תהרגו את השליח: גוסלינג פורש

השחקן הנחשק ראיין גוסלינג הודיע כי הוא לוקח הפסקה ממשחק

טל בן- ציון 01/06/13 21:00יש מצב שמדובר ביום אבל לבנות המין הנשי, וגם לכמה גברים. השחקן הנחשק ראיין גוסלינג שהפך בשנים האחרונות לדבר הכי חם בעולם, בזכות סרטים כמו "טיפש, מטורף, מאוהב", "משחקי שלטון" ו"דרייב", אמר בראיון ל-Associated Press שהוא לוקח הפסקה מתחום המשחק לזמן בלתי מוגבל. 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: ראיין גוסלינג
קוד זיהוי:180246
ראיין גוסלינג
 

 

כך אמר גוסלינג  : "עשיתי את זה יותר מדי ואיבדתי את הפרספקטיבה ביחס לדבר שאני עושה. אני חושב שזה טוב בשבילי לקחת הפסקה ולהעריך מחדש למה אני עושה את זה ואיך אני עושה את זה. נראה לי שזו דרך טובה ללמוד על הדברים הללו. אני צריך הפסקה בשביל עצמי בדיוק כפי שאני מתאר לעצמי שהקהל צריך הפסקה. ככל שאני מקבל יותר הזדמנויות, כך אני לומד כמה זה קל לדפוק את הכל. אתה נלחם למען החופש שלך ואז כשאתה זוכה לו, קיבלת מספיק חבל בשביל לתלות את עצמך. אני מנסה להפעיל קצת ריסון עצמי כי באמת יש לי המון חופש".

 השחקן הלוהט (ממוצא קנדי אגב) התחיל את דרכו  בגיל 13בתכנית הילדים "מועדון מיקי מאוס" והפציע מחדש כצעיר מסוקס בסדרה "הרקולס הצעיר" בה גילם את דמותו המיתולוגית של הרקולס בצעירותו. לרומנטיים שביננו, גוסלינג ודאי הכי זכור מהסרט "היומן" בו שיחק לצידה של רייצ'ל מקאדמס בסיפור אהבה קורע לב.

 

גוסלינג עתיד לככב בשני סרטים חדשים לפני פרישתו: "רק אלוהים סולח", סרטו החדש של מי שכבר ביים אאת גוסלינג ב"דרייב" ניקולס וינדינג רפן; ו"The Place Beyond the Pines", שייצא לאקרנים בארצות הברית ב-29 במרץ, בו מככב השחקן המהורהר  לצד זוגתו אווה מנדז וברדלי קופר.