פיקוד העורף התרעה במרחב

בר רפאלי דבקה בעמדתה

למרות הסערה בעקבות הציוץ האקטואלי של בר רפאלי, הדוגמנית ממשיכה לצייץ

טל בן- ציון 16/12/12 22:00ציוצה הספק טעון פוליטית של בר רפאלי בו ייחלה לשלום בין הצדדים בעקבות המצב הבטחוני יצר מהומה רבה על לא דבר.  דבריה של רפאלי היו למעשה כמעט נטרליים ולא ייצגו דעה פוליטית קיצונית כזאת או אחרת. כותב שורות אלו רוצה להאמין שרוח הדברים מייצגת איפה שהוא את הרצון של כל אחד מאיתנו. הרי מי מאיתנו לא רוצה שלום, שקט ובטחון? מי לא רוצה שהמצב יירגע ושהחיילים יחזרו הביתה? ומי באמת רוצה במותם של חפים מפשע? לא משנה לאיזה צד הם שייכים.  

 

למרות זאת, כנראה שדבריה או אולי חוסר נקיטת העמדה שבהם הובילו לכך שגורמים שונים בתקשורת תקפו את הדוגמנית והובילו למיני מלחמה של ממש עם גורמים אחרים ביניהם חבריה הנוצצים של רפאלי, אסי עזר ונטלי דדון ובעיקר שומרת ראשה, אימה, ציפי לוין שנכנסה להתנצחות מלודרמטית במיוחד עם הרכילאית ליאורה גולדנברג שטרן.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: בר רפאלי
קוד זיהוי:170855
מתוך הטוויטר של בר רפאלי
 

היום הדוגמנית שברה שתיקה וצייצה שוב בנושא תוך כדי ביקורת על אותה סערה תקשורתית.  כך כתבה בחשבון הטוויטר שלה: "בוקר טוב, משתדלת עדיין להתרכז בעיקר, שולחת חיזוקים לתושבי הדרום ולחיילים האמיצים שלנו! ושומו שמיים,עדיין מתפללת לשלום אזרחים חפים מפשע". ניתן לתאר כי העיקר עליו מדברת רפאלי הוא כל מה שהוא לא אותן התנצחויות  וריבים מתוקשרים להם גרם ציוצה הראשון.