פיקוד העורף התרעה במרחב

זמן סליחות

לקראת יום כיפור, ממי הסלבס צריכים לבקש סליחה?

מערכת רשת 29/09/12 22:00היו לנו לא מעט סכסוכים השנה וריבים מתוקשרים. ואחרי שרבים נהוג, בדרך כלל, לבקש סליחה. אז לקראת יום הכיפורים,  מי מהסלבס שלנו צריך לבקש סליחה השנה?

נתחיל עם קריסטן סטיוארט, כוכבת "דמדומים", שבגדה השנה בארוסה רוברט פטינסון באחת פרשות הבגידה המסוקרות ביותר שהיו לנו. אנחנו היינו מצפים ממנה להתחיל בבקשת סליחה מקהל המעריצים שמרגיש לא פחות נבגד מרוב עצמו. אם אהוב ליבה לא ייסלח לה (למרות ההתקרבות האחרונה בין השניים) , אולי לפחות המעריצים כן. אנחנו נשתדל לסלוח לה על כל הסרטים בהם שיחקה, זה לא יהיה קל.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: דמדומים
קוד זיהוי:162438
קרדיט: רויטרס
 

 

 

אומנם יהודה לוי נזכר לבקש את ידה של נינט לא מזמן, אך לדעתנו הוא צריך לבקש ממנה סליחה על כל השנים האלה שהוא החזיק אותה על אש קטנה. בכל זאת שש שנים לא הולכות ברגל...

 

תמונה גדולה

שם הפריט: נינט ויהודה
קוד זיהוי:163538
נינט ויהודה. קרדיט: ספלאש
 

 

בסכסוך בין ליהיא גרינר לאביבית בר זוהר, לא ממש ברור מי השתיים צריכה להתנצל.  אביבית שהגיעה לחתונה של ליהיא בשעה שהייתה למוזמנים קרובים בלבד, או ליהיא שגרשה אותה לאחר שגנבה ממנה את תשומת הלב של צלמי הפפראצי. לפיכך, אנו ממליצים על סולחה בין השתיים למען עולם טוב יותר.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: ליהיא ואביבית
קוד זיהוי:167237
הקרב הגדול
 

 

קשה לבחור מי מהמשתתפים בעונה האחרונה של השרדות צריך לבקש סליחה ממי. האמת שכולם צריכים לבקש סליחה מכולם. בעיקר תורג'י. עם זאת, אנחנו בחרנו את ההתנצלות הבסיסית שבוקי נאה צריך לבקש מענת הראל על כך שגנב ממנה את פסלון החסינות. אומנם מדובר במשחק לכל דבר ולא בגניבה חמורה של רכוש אישי, אבל גם במשחק "סליחה" זאת לא מילה גסה.

 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: בוקי נאה
קוד זיהוי:167168
בוקי נאה
 

אשטון קוצ'ר חייב לבקש סליחה מדמי מור. לא רק על הבגידות לכאורה אלא גם על כך שעזב אותה בודדה וגלמודה ובגילה המופלג, עבור דגם משופר יותר בצורת מילה קוניס המדהימה. ת'כלס, מכה מתחת לחגורה.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: אשטון ודמי
קוד זיהוי:167240
אשטון תהיה בן אדם, תבקש סליחה
 

 

 

 מיכל אמדורסקי ואורנה דץ הן חברות מאד טובות. לפחות הן היו כך עד לעונה האחרונה של "רוקדים עם כוכבים". כשאמדורסקי שפטה בחומרה את ריקודה של חברתה, אורנה דץ הגיבה דווקא בקלילות לביקורת. לעומת זאת, גרושה, משה דץ, לא יכל להעביר את הביקורת על סדר היום והחליט לעלות  לפייסבוק סטטוס ביקורתי מאד כלפי השופטת אמדורסקי שהוביל לסערה תקשורתית. כמובן שלאחר זמן מה, החליט דץ להסיר את הפוסט ולכאורה השתיים חזרו להיות חברות ולגבי דץ, מקווים שהוא שומר על יחסים  תקינים עם הכבשה שושנה. מישהו צריך לבקש שם סליחה.

 

 

נסיים עם צמד המעושרות (וגם המאושרות... אולי) ניקול רידמן וטלי ריקליס שהסתכסו בעקבות קמפיין. בנק מסויים הציע קמפיין לניקול אך בגלל סכום הגבוה שביקשה (למרות שהתכוונה לתרום אותו), משרד הפרסום פנה לריקליס שהסכימה להשתתף בקמפיין עבור סכום קטן יותר. ניקול לא לקחה זאת ברוח טובה ולכן אולי כדי שטלי תבקש סליחה. או הפוך, תלוי איך מסתכלים על זה. גמר חתימה טובה!

 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: ניקול ראידמן
קוד זיהוי:140607
 

כתבות נוספות:

דמדומים: הבגידה הגדולה

בשעה טובה: ליהיא גרינר התחתנה!