פיקוד העורף התרעה במרחב

דילן וקלי ביחד! ולא רק הם...

אהבות חדשות בין כוכבי "בוורלי הילס 90210" ו"תיקים באפלה"

טל בן- ציון 09/02/13 22:00 

אהבה מאוחרת: דילן וקלי ביחד!

 

זאת לא הפעם הראשונה שזה קורה, אך זה תמיד מחמם את הלב וממלא את האוויר בקלישאות רומנטיות כאשר אהבה על המרקע הופכת לאהבה בחיים. כוכבי הסדרה "בוורלי הילס 9021", ג'ני גארת ולוק פרי, שגילמו בסדרה האהובה משנות ה90'  את זוג האוהבים קלי טיילור ודילן מקיי מנהלים זוגיות טרייה.  אש האהבה נצתה בין השניים כאשר כיכבו יחד בפרסומת לרשת חנוית הבגדים האמריקאית "אולד נייבי".

 

 

 

לפני 20 שנה, דילן וקלי היו מסובכים עד מעל הראש במרובע אהבה עם האחים ברנדון וברנדה וולש. כמו בסדרה, כך בחיים, קלי בחרה בסוף בדילן.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: דילן וקלי
קוד זיהוי:165705
דילן וקלי ביחד. קרדיט: ספלאש
 

 

את המקרה הזה לא ניתן להסביר- מאלדר וסקאלי חיים יחד

 

סיפור הזוי מזה הוא הרומן לכאורה בין דיוויד דוכובני וג'יליאן אנדרסון שלפי השמועות מהצהובנים האמריקאיים, חיים יחד בלוס אנג'לס. השנייה שיחקו בסדרת המסתורין שהפכה לקלאסיקה, "תיקים באפילה" את צמד הסוכנים החשאיים סקאלי ומאלדר. למערכת היחסים בין השניים מיוחס המתח המיני הגדול ביותר בהסטוריה של הטלויזיה האמריקאית, אולי חוץ מזה שהיה בין ניקיטה ומייקל. עד לאישור השמועות, אנחנו נשאר בינתיים באפלה.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: מאלדר וסקאלי
קוד זיהוי:165707
רומן באפלה. קרדיט: ספלאש
 

 

הסיפורים הרומנטיים האלו משאירים אותנו בעיקר עם הרבה געגועים לשנות ה90, לפיץ' פיט , לביץ' האוס ולתיאוריות על חייזרים. איפה התמימות שהייתה אז? כנראה הלכה לאבדון עם "90210"- דור ההמשך.