פיקוד העורף התרעה במרחב

האמהות הלוהטות של הוליווד

אספנו עבורכם את האמהות הלוהטות ביותר היישר מתעשיית הבידור האמריקאית

טל בן- ציון 23/01/13 22:00לבת הבכורה לבית קרדשיאן, קורטני קרדשיאן, שני ילדים מבעלה סקוט דיסיק. מייסון שנולד ב2009, ופנלופה שנולדה השנה. האחות הבוגרת בחבורה הטראשית משלבת את הקריירה שלה כשותפה ברשת החנויות "DASH" עם אחיותיה והשתתפותה בתכנית הריאלטי המשפחתית עם האמהות הטרייה. בינתיים המצב נראה תקין.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: קורטני קרדשיאן
קוד זיהוי:165071
קורטני האם הטרייה. צילום: ספלאש
 

 

השחקנית המצליחה נטלי פורטמן חבקה השנה את בנה הבכור אלף. למרות השם היוצא דופן, נראה כי פורטמן ובן זוגה הם הורים למופת והם אפילו התחתנו החודש, כך שאלף הקטן עתיד לגדול בבית ממוסד חם ואוהב.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: נטלי פורטן
קוד זיהוי:165075
אלף הקטן בזרועות אימו. קרדיט: ספלאש
 

 

 

ג'סיקה אלבה הוכתרה לא פעם כאחת הנשים הסקסיות בעולם. נראה כי האמהות לא ממש הורידה ממעמדה, אלא ההפך. השחקנית ובעלה חובקים שתי בנות צעירות ולמרות שאלבה הורידה הילוך בקריירה, היא נראת עכשיו טוב מתמיד.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: ג'סיקה אלבה
קוד זיהוי:165072
אלבה ובתה הקטנה. קרדיט: ספלאש
 

 

 

גוון סטפני, סולנית להקת "no doubt" לשעבר, מסרבת להזדקן. בגיל 43, הזמרת לא נראת יום מעל 30. כיום נשואה סטפני באושר לגווין רוסיידל מלהקת בוש ולשניים שני בנים שכיאה לרוקרים אמיתיים בעלי שמות יוצאי דופן, קינגסון וזומה.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: גוון סטפני
קוד זיהוי:165073
בילוי אחר הצהריים. קרדיט: ספלאש
 

 

קייטי הולמס היא כנראה אם השנה של הוליווד. הולמס התגרשה השנה מבעלה טום קרוז, באחד הגירושים המסוקרים ביותר שהכרנו. השחקנית התחילה חיים חדשים, כאשר קיבלה משמורת על בתה הקטנה סורי בת ה6 ועזבה לניו יורק. לפי השמועות, לקייטי חשוב מאד להרחיק את בתה מההשפעות הסיינטולוגיות של אביה ולפי ההסכם ביניהם, קרוז לא יעביר לבתם המשותפת תכנים סיינטולוגים מכל תחום שהוא. האם ובתה אולי הצליחו להתחמק מקרוז אך לא מעדשת הפפראצי. וכך מופיעים צילומים רבים של השתיים, מדי יום, בכל אתרי הרכילות.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: קייט וסורי
קוד זיהוי:165074
המתועדות ביותר. קייטי וסורי. קרדיט: ספלאש
 

 

נסיים עם האחת והיחידה אנג'לינה ג'ולי. הגירסא האמריקאית לאנסטסיה מיכאלי (מבחינת מספר הילדים, כן?). ג'ולי ובן זוגה בראד פיט העתידים להינשא בקרוב. בני הזוג חובקים שישה ילדים, לא פחות. שלושה מאומצים (מדוקס, פקס וזהרה) ושלושה ביולוגיים (שיילו, נוקס וויויאן).

 

תמונה גדולה

שם הפריט: אנג'לינה ג'ולי והילדים
קוד זיהוי:165069
יום בחיי אנג'לינה ג'ולי. קרדיט: ספלאש