פיקוד העורף התרעה במרחב

מצעד הזוגות הלוהטים של השנה

לכבוד ט"ו באב אספנו עבורכם את הזוגות הנחשקים ביותר מהארץ והעולם

טל בן- ציון 02/09/12 21:00 

המצעד הישראלי

במקום החמישי: אנה אהרונוב ואיתי תורג'מן. הרקדנית והשחקן הם אולי הזוג הכי עכשווי ומדובר כרגע בביצה הישראלית. תורג'י ואנה הכירו על הסט של "השרדות "VIP ומאז לא נפרדו.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: איתי ואנה
קוד זיהוי:157101
צילום: סיון פרג'
 

 

במקום הרביעי: יעל בר זוהר וגיא זוארץ. הזוג המלכותי של התעשייה. השניים האלו נראים כמו הזוג הכי יציב שיש לנו כרגע. שני השחקנים/ מנחים הכירו ב2004 על הבמה של המחזמר "מרי לו"  והתאהבו. השניים נישאו בחתונה מתוקשרת וחובקים היום שני ילדים, יהלי ואורי.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: יעל בר זוהר
קוד זיהוי:163058
יעל בר זוהר וגיא זוארץ
 

במקום השלישי: יובל שרף ושלומי שבן. אולי הזוג הכי ברנז'אי שיש. השחקנית היפייפיה והזמר המגניב מגיעים לכל ההשקות הכי שוות והאירועים הכי נוצצים ומסתחבקים עם האנשים הכי מעניינים בתעשייה. לאחרונה נצפו קרובים במיוחד לנינט שהיא ויהודה נעדרים ממצעד זה רק בגלל שכבר הרבה זמן לא ראינו אותם ממש ביחד. אחרי ארבע שנים של זוגיות יציבה ואוהבת, השניים נישאו השנה בחתונה גרובית במיוחד במועדון האומן 17 בתל אביב.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: יובל שרף ושלומי שבת
קוד זיהוי:157898
 

במקום השני: קרן פלס ונועם טור. אולי הזוג הכי לא צפוי שנוצר כאן. הזמרת והיוצרת קרן פלס והדוגמן נועם טור הכירו בטיול סקי אליו שניהם הוזמנו. זוגיות מתוקשרת של מספר חודשים הפכה לקשר רציני שבשיאו ההריון של הזמרת. בשבוע שעבר, הזמרת ילדה את בנה הבכור. הזוג המאוהב עזבו בחיוך את בית החולים וציניות בצד, נראו בהחלט מאושרים.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: קרן פלס ונועם טור
קוד זיהוי:163061
קרן פלס ונועם טור
 

במקום הראשון: עמית פרקש ואסף הרץ. הזוג הלוהט מהעונה השביעית של תכנית הריקודים הנוצצת של רשת- "רוקדים עם כוכבים". בשבועות האחרונים, חלה התקרבות בין שני הפיינליסטים של התוכנית. צמד השחקנים תחילה לא אישר את השמועות, אבל כשהגמר של "רוקדים עם כוכבים" הסתיים עם נצחון מזהיר של הרץ, אושרו השמועות על הזוגיות הצעירה והתוססת של שני כוכבי הנוער הכי חמים שיש כרגע.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: אסף ועמית
קוד זיהוי:163063
מתוך הטוויטר של עמית פרקש
 

 

 

המצעד הבינלאומי

 

במקום החמישי: בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי. השניים שהכירו על הסט של "מר וגברת סמית" ב2005 וזכו לכינוי האלמותי בראנג'לינה הם אולי הזוג הכי מאוס בהוליווד אך ללא ספק גם הכי נוצץ. אחרי שבע שנות זוגיות ושישה ילדים, בני הזוג הכריזו לאחרונה על נישואיהם והצליחו להכנס כמובן לרשימה הנוצצת שלנו.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: בראד ואנגלינה
קוד זיהוי:163046
בראנג'לינה. צילום: רויטרס
 

 

במקום הרביעי: רייצ'ל וייס ודניאל קרייג. אולי הזוג עם הכי הרבה פאסון ואלגנטיות בהוליווד. השניים הכירו בשנה שעברה על הסט של הסרט בכיכובם "בית החלומות" והספיקו להתחתן בחתונה בזק. וייס היא אולי האישה עם היופי המיוחד ביותר להוליווד וכמובן שאישה כזאת יכול להשיג רק סוכן מיוחד כמו ג'יימס בונד.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: רייצ'ל וייס ודניאל קרייג
קוד זיהוי:163047
וייס וקרייג. קרדיט: ספלאש
 

 

במקום השלישי: סלינה גומז וג'סטין ביבר. הזמר הצעיר והמצליח ויקיר הבנות והזמרת-שחקנית הם הזוג הצעיר ביותר ברשימה שלנו. גומז (20) וביבר (18) שומרים על מערכת יחסם יציבה על אף גילם הצעיר, הפיתויים של עולם הזוהר ובעיקר השמועות החוזרות ונשנות על פרידה. רצינו לפרגן להם על ההתמודדות עם הקשיים ועל הזוגיות היציבה, אז הכנסנו אותם לרשימה.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: גומז וביבר
קוד זיהוי:163048
גומז וביבר. צילום: ספלאש
 

 

במקום השני: מילה קוניס ואשטון קוצ'ר. הוזג הכי מכחיש של השנה. השניים הכירו בסדרה "מופע שנות ה70" וחזקו את הקשר לאחר הפרידה של אשטון קוצ'ר מדמי מור והפרידה של מילה קוניס ממקולי קלקין. על אף ההכחשות הנמרצות של השניים שהקפידו לתקשר "רק ידידים" התפרסמה תמונה של הזוג שלא משאירה מקום לספק. לבסוף הם גם הפסיקו להכחיש. מזל טוב לקלסו וג'קי!

 

תמונה גדולה

שם הפריט: מילה קוניס ואשטון קוצ'ר
קוד זיהוי:162336
קרדיט: Splash
 

 

במקום הראשון: נטלי פורטמן ובנג'מין מלפייה. קשה להתחרות עם נטלי פורטמן. לא רק בגלל שהיא קרובה אלינו מבחינת הדת והלאום אלא גם בגלל שהיא אחת השחקניות המוכשרות והיפות ביותר שלהוליווד יש להציע. השחקנית והכריאוגרף הכירו על הסרט של הסרט בכיכובה "ברבור שחור" ומיד נוצר ביניהם קשר מיוחד. השניים הביאו לעולם את בנם הבכור - אלף ולא מזמן גם הכריזו על נישואיהם. כנראה זה כבר מנהג בהוליווד להביא ילדים לפני החתונה. נשמח עם בנוסף לחתונה הקטנה והייחודית שהם מתכננים לפי הדיווחים, פורטמן תתעקש גם על חתונה כדת וכדין בארץ מולדתה. ושלא תשכח לשלוח הזמנות לאלו האוהבים אותה כל כך.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: נטלי פורטמן ובנג'מין מלפייה
קוד זיהוי:163049
פורטמן ומלפייה. צילום: ספלאש