פיקוד העורף התרעה במרחב

על מה כולם דברו השבוע?

היידי קלום נלחמת בגלים, האלי ברי נלחמת ברוצח והישראלים נופלים על העולם

טל בן- ציון 15/04/13 21:00אילו אירועים הסעירו את עולם התרבות והבידור בשבוע האחרון? ועל מה כולם מדברים?

 העיתונאי, הסופר והפובלציסט הותיק, אמנון דנקנר לקה בליבו ונפטר בגיל 67. אנשי תקשורת, פוליטיקאים ואנשי ציבור רבים עשו דרכם לבית העלמין ברמת השרון כדי לחלוק לו כבוד אחרון. יאיר לפיד, אריה דרעי ואהוד אולמרט ספדו לו. יהיה זכרו ברוך.

>>לכתבה המלאה: נפרדים מאמנון דנקנר

 

תמונה גדולה

שם הפריט: אמנון דנקנר
קוד זיהוי:181126
 

הסרט "הקריאה" בכיכובה של האלי ברי יצא השבוע לאקרנים. בסרט, האלי ברי מגלמת עובדת במוקד מצוקה שמקבלת שיחה מילדה שנחטפה ומבינה מהר מאוד כי היא צריכה להתמודד עם רוצח מעברה כדי להציל את חיי הילדה. כנראה שזהו מזל טוב כפול להאלי ברי שבנוסף לסרטה החדש, השמועות על הריונה בגיל 46 שתפסו תאוצה התבררו כנכונות. שיהיה במזל!

 

 

 

העונה החדשה של המירוץ למיליון אוטוטו עולה לאוויר וכבר עכשיו מכה גלים ברשת. הזוגות שנחשפו בגמר של The Voice ישראל עומדים להפוך לדבר החם הבא והמרעננים הרשמיים של הקיץ. בינתיים עד שתתחיל העונה המדוברת עלו על המסך כמה פרומואים שבהחלט עושים חשק! 

 

נגן וידאו

שם הפריט: הישראלים נופלים על העולם! בקרוב
קוד זיהוי:219606
 

 

ואם בלהכות גלים עסקינן, נסיים בסוף טוב, דוגמנית העל ומנחת הטלויזיה היידי קלום בלתה עם ארבעת ילדיה, בן זוגה החדש ושתי המטפלות בחוף בהוואי. כאשר בנה הנרי בן ה-7 נסחף בגאות יחד עם שתי מטפלותיו שהתקשו לעמוד בגלים המאיימים, קלום לא איבדה את עשתונותיה ורצה במהירות להציל את בנה. כן, גם את שתי המטפלות. הסיפור נגמר בסוף טוב ובתמונות מרשימות.