פיקוד העורף התרעה במרחב

דיבור השבוע: מהדורת חג הפסח

השמועות הלוהטות, הקאמבקים ההיסטרים, ליל הסדר בבית הלבן וכל מה שקרה השבוע

טל בן- ציון 10/04/13 21:00 

לחלקנו, חג האביב, מלווה בתחושה של פריחה, התחלות חדשות ורגיעה כללית נטולת לחצים ושערוריות. יחד עם זאת, אם אפילו הנשיא אובמה חוגג את ליל הסדר, מי אנחנו שלא נעשה קצת סדר בכל הנושאים שהסעירו את שבוע הפסח המנומנם.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: אובמה
קוד זיהוי:180686
 

 

 

תשע שנים אחרי שידור פרק הסיום של הסדרה האלמותית "חברים", שניים מהכוכבים של הסדרה, מת'יו פרי וקורטני קוקס נפגשו שוב על המסך הקטן. כידוע השניים שיחקו את הזוג הבלתי מעורער של "חברים" צ'נדלר ומוניקה. לפני כחודשיים דווח במגזין האמריקאי "ההוליווד רפורטר" כי קוקס תשחק בתפקיד אורח בסדרה החדשה של פרי ברשת NBC "תתקדם" והשבוע זה סוף סוף קרה בפרק מדובר שככל הנראה הקפיץ את הרייטינג של הסיטקום החדש. מעוניינים לראות את פגישת המחזור המרגשת של מר וגברת בינג? צפו בוידאו>>

 

 

ג'סטין ביבר וסלינה גומז חוזרים? לא בטוח. השמועות על הקאמבק של זוג כוכבי הנעורים הכו גלים עם הבילוי המשותף של השניים בביתה של גומז השבוע. מקור של האתר Hollywoodlife.com שם סוף לחרושת השמועות וטען שביבר הגיע לביתה של גומז רק כדי לקחת כמה פריטים שהשאיר אצלה.  האם קאמבק כזה עדיין יכול להתרחש? הלילה עוד צעיר וכך גם שני הכוכבים שלנו.

 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: גסטין וסלינה
קוד זיהוי:180591
גסטין וסלינה בימים טובים
 

ראש עיריית עכו, שמעון לנקרי, שמתאושש כעת מפציעת הירי בבית החולים בנהריה זכה לביקור מפתיע של המנצחת הגדולה של The Voice ישראל, תושבת העיר לינה מחול לאחר שתמך בה לאורך כל העונה. מצבו של לנקרי ממשיך להשתפר.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: לינה מחול
קוד זיהוי:180688
 

 

נסיים עם חדשות טובות ומשמחות, כוכבת "בלתי הפיך", השחקנית המופלאה גאלה קוגן, ילדה בן בכור! אנו מאחלים מזל טוב לגאלה ולבעלה גל קליימן. כנראה שהסדרה עשתה להם חשק להביא ילד לעולם. ילדים זה שמחה. מה? לא?

 

תמונה גדולה

שם הפריט: גאלה
קוד זיהוי:180687
גאלה קוגן. אנה בבלתי הפיך