פיקוד העורף התרעה במרחב

השינוי מתחיל ברביעי

משפחה חורגת עם אלון גל חוזרת לעונה חדשה ורלוונטית מתמיד

מערכת רשת 15/05/12 21:00בהשראת האקלים הכלכלי-חברתי, בעונה השישית אלון גל נכנס אל הבתים של משפחות מעמד הביניים. מטרת האימון הינה לשפר את ההתנהלות הכלכלית, לצד טיפול בבעיות אישיות ורגשיות, ולהקניית ידע ופתרונות, שכל אחד יכול ליישם בבית.
 

 

נגן וידאו

שם הפריט: בקרוב נתחיל בשינוי...
קוד זיהוי:202937
 

 

"משפחה חורגת" סדרת הדוקו-ריאליטי המצליחה, בהובלתו של אלון גל, חוזרת לעונה שישית ורלוונטית מתמיד.

העונה השישית של "משפחה חורגת" מתכתבת באופן ישיר עם המאבק היומיומי מול נטל המחייה ומתמקדת במעמד הביניים ובמאבקו היומיומי "לגמור את החודש".

העונה החדשה תתמקד במשפחות נורמטיביות לחלוטין. משפחות בהן שני בני הזוג עובדים, משתכרים משכורות נאות, אך עדיין גוררים מדי חודש גיבנת בדמות מינוס  ואינן מצליחות לשבור את מחסום ה"לגמור את החודש". מחסום דק-עבה המפריד בין חיים אפופי ניחוח תמידי דאגה ולחץ, לבין חיים המאפשרים לחלום בבטחון.


אלון גל יוצא אל המשימה ופוגש העונה לאורך 13 פרקים, 13 משפחות,  על מנת להעניק להן כלים ליצירת מציאות כלכלית ואישית טובה יותר. כל פרק מהווה עבור הצופים שיעור בפני עצמו להתנהלות כלכלית ואישית נבונה, עם עצות מעשיות לחסכון אמיתי.


במהלך כל פרק,  גל יאבחן היכן טמונות הבעיות בכל משפחה,  ויעזור  ליישם את הפתרונות אשר יוציאו את המשפחה אל עבר מציאות טובה יותר, כלכלית ואישית.


תוך כדי התהליך, גל יעניק כלים פרקטיים גם למשפחה וגם לצופה בבית, להתמודדות עם הבעיות הכלכליות הימיומיות של כולנו, לצד חיבור לשורש הבעיות הרגשיות והאישיות של כל משפחה ומשפחה.


אלון גל : "צילומי התכנית, הגם התוצאה, היוו עבורי חוויה יוצאת מגדר הרגיל. מעולם לא נתקלתי בכזו פתיחות של משפחות, מוכנות כזו לעבוד יחד. אין ספק שזה השפיע גם עליי, ואת התוצאה רואים על המסך".


משפחה חורגת, ימי רביעי ב 21:00