פיקוד העורף התרעה במרחב

הכירו את שימי אטיאס - אמן החושים

אמן על חושי

מערכת רשת 29/06/12 21:00 שימי אטיאס נולד בשנה בה צסק";א אכלה אותה ולראשונה היה מהפך בבחירות, אך הוא עדיין מכחיש כל קשר לנושא. כבר בגיל 12 הבין את ייעודו והחל להופיע באופן מקצועי, בכך הפך לאחד האמנים המקצועיים הצעירים בעולם בתחום.

 
יכולותיו יוצאות הדופן של שימי והכישרון המולד הפכו לשם דבר וגם התקשורת לא נשארה אדישה. שימי הופיע במהלך השנים בעשרות תוכניות בידור והפך לאחד מאמני החושים המבוקשים בישראל. במהלך 20 שנות קריירה הנחה כנסים, תערוכות אירועי שיווק ,מיתוג והרצאות.

שימי מככב בבימות ברחבי הארץ והעולם עם נסיון עשיר הכולל הנחיית כנסים, תערוכות, אירועים, עשרות הופעות אורח בטלוויזיה וסיקור בתקשורת הכתובה והאלקטרונית. לפני מספר שנים נישא שימי לבחירת ליבו ובחופה שבר את הכוס בכוח המחשבה. הסיקור התקשורתי היה נרחב.
 
בהמשך השתתף שימי בתוכנית ";אורי גלר מחפש את היורש"; והדהים את המדינה בקטעים שזכורים לכולם כגון: עצירת הדופק לעצמו בשידור חי וכאשר חזה את תוצאות משחק הכדורגל של מכבי חיפה נגד מ.ס אשדוד במדוייק. זמן קצר לאחר סיום ";היורש"; החל שימי להופיע בתוכנית ";המופע הבלתי נתפס"; וכן כתב את תוכן התוכנית יחד עם נמרוד הראל.
 
בתחילת שנת 2012 עלה שימי במופע קופות חדש שנקרא: סטנד אפ על חושי ובכך הפך לאמן החושים הראשון והיחיד בישראל שיצא במופע מכירת כרטיסים קבוע. המופע משלב קטעי טלפתיה ובידור,אילתורים ושיתוף פעיל של הקהל.
 
בימים אלה עולה לאוויר התוכנית ";מי יפיל את המאסטר"; ברשת בה שימי משמש כיועץ הרעיוני וכמנטור של הסלבס והמתמודדים.
 
תמונה גדולה

שם הפריט: שימי אטיאס
קוד זיהוי:159710