פיקוד העורף התרעה במרחב

מי יפיל את המאסטר?

תוכנית שכולה קסם , בהנחייתו של השחקן והבדרן אלי יצפאן

מערכת רשת 29/06/12 21:00 

נגן וידאו

שם הפריט: מי יפיל את המאסטר- בקרוב ברשת
קוד זיהוי:205386
 

 

 

השחקן והבדרן אלי יצפאן ולצידו המאסטר הבינלאומי בקריאת מחשבות, מקס מייבן , יובילו את התוכנית החדשה, ";מי יפיל את המאסטר?"; שתעלה לאוויר ביום שבת, ה-30 ביוני ב";רשת";.
";מי יפיל את המאסטר?"; תארח מידי שבוע על הבמה, ארבעה קוסמים שיבצעו קסמים מורכבים וקשים, כאלה שאמורים להקשות על הקוסם והמנטליסט הבינלאומי מקס מייבן לפענחם, הם ינסו ככל יכולתם להסתיר את סוד הקסם וינסו להפיל את המאסטר מייבן. במידה ומייבן לא יצליח לגלות כיצד נעשה הקסם – המתמודד יעלה לשלב הגמר בו הוא יתמודד על הזכות להופיע ב-MAGIC CASTLE שבלוס אנג'לס.
לא רק קוסמים מקצועיים ינסו את מזלם. מידי שבוע יתארח ";סלב"; וינסה גם הוא להדהים את מקס ואת הקהל בבית בקסם שעליו עמל ימים בעזרתו של המנטליסט שימי אטיאס אשר ליווה אותם בתהליך הלמידה. בין הסלבים שהתארחו : מירי בוהדנה, אילנית לוי, מיכל אמדורסקי, עודד מנשה, מושיק עפייה, דודו אהרון ועוד.
תמונה גדולה

שם הפריט: מאסטר
קוד זיהוי:158501
 
מייבן, יהודי ניו יורקי, הוא אחד המנטליסטים הכי חשובים וידועים בעולם ,הוא נכלל כאחד מהאנשים המשפיעים ביותר בתחום הקוסמות, תרומתו לקהילת הקוסמים הינה רבת היקף, הוא פרסם למעלה מ-1700 יצירות בספרות הקסמים ושימש כיועץ במעל 100 תוכניות טלויזיה ומופעי קסמים.
מייבן עבד עם קוסמים נוספים בעלי שם עולמי ובהם גם דויד קופרפילד, זיגפריד & רוי, פן & טלר ודאג הנינג. מייבן זכה בפרסים רבים מאגודת הקוסמים האמריקאית ומאחוות הקוסמים הבינלאומית כגון בפרס המנטליסט הטוב ביותר ופרס Tenkai, פרס הקוסמים הגבוה ביפן .

 

נגן וידאו

שם הפריט: בקרוב בשבת- מי יפיל את המאסטר?
קוד זיהוי:205385