פיקוד העורף התרעה במרחב

מפרץ האהבה: נטלי נתנזון מאמינה שבאהבה הכל מותר

גיל ונטורה מפרגן לאהבתם הפורחת של איתי ונטלי, אך יחד עם זאת הוא נותן שיעור ביחסי אנוש, שמיועד בעיקר לנטלי

17/09/10 01:36איתי ונטלי היקרים, עם כל הסחתיין על אהבתכם הפורחת, הזכרתם לי בשבוע האחרון את השיר הידוע של בון ג'ובי – you give love a bad name

ולמה אני מסתער עליכם ככה? למען האמת, הרגע שבו איתי ראה את נטלי חוזרת לתכנית היה אחד הרגעים היפים והכנים במפרץ. זה בדיוק הרגע הקסום שבו אתה מניח עיניים על מישהו שלא ראית זמן רב, הרגליים מסתחררות לך, הבטן עולה קומה והמוח מוסר לך חד משמעית שאתה מאוהב.

אתה יודע מה, איתי יקר? אין לי בעיה עם זה שבחרת בנטלי. האהבה לא מתחשבת במי היה קודם, שכנעת את כולנו שהרגשות שלך כנים. עם יד על הלב, לא מעט היו מעדיפים גם הם להתעורר בבוקר לצד הדוגמנית ולא לצידה של קלאפטע. הכל טוב ויפה.
אבל מפגן הבכיינות וההלקאה עצמית שבא אחר כך היה מביך. איתי, רבאק, קח אחריות ותהיה גבר! היה ברור לאן ההחלטה שלך הולכת, וברור היה גם שקשקושי החרטבונה של האסטרולוגית לא שינו לך אפילו מילימטר בשיקול דעת. שב עם עצמך, תכיר ברגשותיך, קח את קארין הצידה וסגור את העניינים חד משמעית. שלם בגבורה את המחיר – קארין תשנא אותך, די בצדק מבחינתה. קבל את זה. אתה הרווחת אהבה וסיכוי לנצח. תסתפק.

נגן וידאו

ואת קארין יקרה, הבטיחי לעצמך שלעולם, אבל לעולם, לא תמכרי את עצמך בכל כך זול. להיות אדם ישיר וטוב לב זה נפלא, אבל זכרי בעתיד שאת עוד לא בכיס של אף אחד – צריך להתאמץ כדי להיות ראוי לך. מתחת לבלונד אפילו לך יש ציפורניים. לעיתים תצטרכי לשלוף אותם.

עכשיו לנטלי. יקירתי, למרות ששנינו נולדנו וגדלנו באותה עיר (עכו שולטתתתת!) גרמת לי פדיחה ומצוקה. האם האהבה שיחררה אותך מכבלי אדיבות אנושית בסיסית? ההתקפות שלך על גל מקפיצות את המושג "גועל נפש" לגבהים חדשים. אין לך מושג איך תרמת לפופולאריות שלה. תשעים אחוז מהצופים נכמרו רחמיהם על האנדרדוגית. מעניין מה איתי חושב כשהוא רואה את מושא אהבתו הענוג מקיאה עלבונות על גל בעדינות השמורה לפילוסופים כמו סטיבן סיגל וז'אן קלוד ואן דאם.

כשמנחים קבוצה טיפולית, אחד התפקידים החשובים של המנחה הוא לשמור שאף אחד מהמשתתפים לא יקלע לעמדת השעיר לעזאזל. על גל אף אחד לא שומר. המאמצים של שרון קצת פתטיים ולא ממש יעילים. גל הבינה שאולי יש לו את המוטיבציה, אבל אין לו את התחכום הדרוש. היא עושה מה שעשתה כל חייה – נושכת את השפתיים וממשיכה לבדה. הכבשה השחורה שהיא החברה הטובה ביותר של עצמה. לאחר כל האסטרטגיות והתכנונים נחשף פרצופה האמיתי – וזה פרצוף בכלל לא רע. אמירה מלבי אליך – עוררת אצלי הרבה כבוד. תזכירי לנטלי את המשפט העכואי הידוע : "חשבונות, מותק, סוגרים בסוף!"


הכותב הינו פסיכולוג, יועץ קריירה ומומחה לחשיבה יצירתית