"אסף לימד אותי לא לפחד"

גלית ממסעדת אסאדו שברמת הגולן מדברת על החוויה שעברה בתכנית

  • שתפו את החברים -

גלית ספרי לי קצת על המסעדה מאז השינוי
קודם כל אני חושבת שרמת המקצועיות מאד עלתה, אסף עשה לנו גם סדר בדברים וגם העלה את רמת המקצועיות שלנו, שזה בדיוק מה שחיפשתי. אין ספק שקרה כאן תהליך חשוב, ולולא התכנית והעבודה עם אסף בחיים לא הייתי מגיעה לזה.

 
איך היה לעבוד עם אסף?
ברגע שהתחלנו לעבוד ביחד, היה מדהים. אני אוהבת את הנחישות שלו, את איך שהוא מתרכז בלעבור משימה אחר משימה. ובפרק זמן קצר מאד מצליח לגעת בנקודות הרגישות והחשובות. היה כיף מאד לעבוד איתו. ההתנהלות במטבח הלכה והשתפרה, היקף המודעות שקיבלנו הוא גדול מאד. תמיד יש עוד על מה לעבוד, אבל בזכות אסף זה בהחלט משתפר. עם צעקות בעיניי לא מגיעים לשום מקום ועכשיו יש בין כל העובדים תקשורת.
 

מה הדבר הכי חשוב שלמדת ממנו?
למדתי איך להיות יותר מעורבת. לתת את ה"אני מאמין" שלי. לא לפחד להגיד את זה, לבקש את זה ולדרוש את זה. אסף חיזק אותי בתור בעלת הבית והוא חיזק את הצוות. הוא לימד אותי לא לפחד.

 

נגן וידאו

שם הפריט: הזמנה לקרב!
קוד זיהוי:242036
 

 


המנות החדשות נמכרות?
בהחלט כן. הפאייה נותנת מענה לצמחוניים. היא מנה נחמדה מאד. גם את ההמבורגר כבש אנשים מאד אוהבים, זה מאד מדבר אליהם.


האם היחסים עם יניר השתנו מאז?
בוודא, יניר משתדל הרבה יותר. הוא משתדל המון, הוא עובד מאד קשה, הוא שיפר מאד את העבודה ואת היכולת התקשורתית שלו. ואנחנו ממש מצליחים לעבוד יחד בנועם.


איך את מסכמת את החוויה?

זה היה מפחיד מצד אחד אבל הזדמנות כזאת, לכל בן אדם שמנסה להרים חלום ולא בא מהתחום, היא פשוט מתנה. אסף נתן לנו הדרכה מצויינת. הוא באמת באמת רצה שנצליח. נהנתי מהעבודה עימו, גם כבן אדם וגם כאיש מקצוע. וזאת ההזדמנות להגיד תודה, לילדים שלי, למשפחה שלי ולאנשים שתומכים בנו.

 

 

 

  • שתפו את החברים -

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת