אבא שלי וגל הם החברים הכי טובים

סיוון, ממסעדת ספרא, מספרת על החוויה שעברה בתכנית

 • שתפו את החברים -

סיוון ספרי לי קצת על המסעדה מאז השינוי
אסף נתן לנו המון טיפים בכל הנושא של ניהול. אני הורדתי רגל מהגז, אני לא נמצאת שם כמו פעם. גל מנהל את המסעדה ביד רמה ובאופן מוחלט. אבא שלי יצא מהמסעדה ואחרי שבועיים היה לנו מאד קשה בלעדיו. בקשנו שיחזור, זה כבד מדי, אין לי מנהל מטבח וגל לא יכול לקחת את כל האחריות עליו. הרגשתי שהמשמעת במטבח התדרדרה אז ביקשתי שהוא יבוא קצת לעשות שם סדר. הוא הסכים וחזר במתכונת מצומצמת. אבא שלי עובד רק במטבח, הוא נותן לגל חופש מוחלט, הוא עושה את העבודה שלו בהתנדבות כמה שעות והולך הביתה. אנחנו לא מתערבים לגל בניהול בכלל.

איך היה לעבוד עם אסף?
אסף עשה לנו טוב, הוא פשוט מדהים. אסף הוא אישיות מבחינתי, הוא בן אדם מדהים.

מה הדבר הכי חשוב שלמדת ממנו?
אני למדתי מאסף איך להתנהל. הוא גרם לי להסתכל על דברים שאני עושה בצורה אחרת. הוא אמר לי, "את לא יכולה באמצע הסרוויס לבוא ולהתלונן" ועכשיו כשמשהו מפריע לי אני מחכה לזמן הנכון כדי לחלוק את זה עם גלי ואני אף פעם לא מפריעה לו שהוא בלחץ אחרי סרוויס. הכל זה עניין של טיימינג, בעיתוי הנכון אני באה לגלי ומספרת לו מה מפריע לי ומה אני חושבת שכדאי לשנות. אסף עשה לנו מאד טוב, במיוחד כשהוא החליף לי את הצלחות ובכך הגשים לי חלום לגבי המסעדה.

 

נגן וידאו

שם הפריט: מזמזם בלי סוף
קוד זיהוי:241960
 

 

 

המנות החדשות נמכרות?
המנות נמכרות חבל על הזמן. אנחנו רואים גם את האפקט של התכנית, אנשים לא מפסיקים להתקשר.

האם היחסים בתוך המשפחה השתנו מאז?
כן. אבא שלי ובעלי הם החברים הכי טובים. יש את המשפחה ויש את הבית. משעה לפני כניסת שבת אני לא שומעת על המסעדה. היום היחסים הם הרבה יותר רגועים, גם בתוך המסעדה. גל הוא המנהל של המסעדה ואבא שלי עוזר לנו המון עכשיו אבל נותן לו יד חופשית. אבא שלי רק במטבח, הוא נותן לגל חופש מוחלט. עושה את העבודה שלו בהתנדבות כמה שעות והולך הביתה.

איך את מסכמת את החוויה?
חוויה מטורפת שלי אישית היא תרמה המון. כל כך הורדתי את הרגל מהגז, אני נותנת לגלי לנהל את המסעדה בדיוק כמו שהוא רוצה. אני רואה גם שחשוב לאנשים השפע, הפינוקים והיחס. אנשים מתאהבים בגלי. המסעדה עובדת. הפרסום עשה פלאים. ביום ראשון המסעדה הייתה מפוצצת. המצב מאד השתפר מאז התכנית. הכלים הרבה יותר אסתטיים. אסף מאד עזר לגלי עם הניהול ועם התדריכים למלצרים. הוא למד ממנו המון.

 


 

 • שתפו את החברים -

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת

תגובות

הוסף תגובה
 • 1

  אנשים מדהימים הכי מגיע לזוג הזה להצליח

  גולן | 19/10/15 21:10

  מחזיק אצבעות לכם

  הגב להתגובה זו | סגור

 • 2

  אכלנו שם המסעדה טובה, אבל האבא הורס ובגללו לא נחזור

  יפעת | 27/10/15 19:10

  השירות היה גרוע, גל ניסה לשפר אבל הלל הרס את החוויה, ואת סיוון תשמרי על המשפחה שלך ותרחיקי את האבא שלך הוא יהרוס לך את החיים ואת הזוגיות היפה,

  הגב להתגובה זו | סגור