מהפכה במטבח מגיעה לישראל!

סדרת דוקו ריאליטי שפותחה ע"י גורדון רמזי עושה עליה

  • שתפו את החברים -

 

"מהפכה במטבח" בכיכובו של השף אסף גרניט היא הגרסה הישראלית  לסדרת הדוקו ריאליטי המצליחה kitchen nightmares אשר פותחה ע"י השף הכריזמטי והמצליח בעולם, גורדון רמזי.


את הגרסה הישראלית נבחר להוביל  אסף גרניט ,מהשפים המובילים בישראל ("מחניודה", ״קייטרינג אגריפס״ , "יודלה״ "טלבייה" ו"הסדנא") ובאנגליה ("פאלומר" , אשר זכתה לאחרונה  , זו השנה השנייה ברציפות בתואר הנחשק "ביב גורמאן" על ידי מישלן.). גרניט מוכר לקהל הישראלי בעקבות השתתפותו ב"משחקי השף", לצידם של מאיר אדוני ומושיק רוט, גם היא של "רשת".
בכל תכנית יגיע  גרניט למסעדה הנמצאת במשבר וזקוקה לעזרה ובמשך שבוע שלם השף גרניט יהיה במסעדה ויעשה הכל כדי לעזור לבעליה. הוא ילמד את השף מנות חדשות, הוא ידריך את הבעלים כיצד לנהל נכון את המסעדה, הוא יבדוק את המטבח, הוא ייעץ למלצרים, ולעיתים ישנה את האופי של המסעדה, ישדרג את הלוק של המסעדה ועוד.


בנוסף גרניט יקשיב לבעיות, לתלונות, לכעסים וינסה לפתור את הבעיות האישיות בתוך המסעדה והכל כדי להפוך אותה לעסק מצליח ומשגשג ולהעלות את המסעדה על דרך המלך.
"מהפכה במטבח" היא הגרסה הישראלית ל-kitchen nightmares  שפותחה על ידי השף גורדון רמזי עבור  channel 4 הבריטי בשנת 2004 . לאחר 3 עונות עברה לרשת FOX  האמריקאית שם היא משודרת בהצלחה כבר 7 עונות.
כיום התכנית משודרת ב 17 טריטוריות בעולם בהצלחה רבה.
 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: מהפכה במטבח
קוד זיהוי:223358
 

 

מהפכה במטבח, רביעי שבת ב- 21:00, ברשת, ערוץ 2.

 

  • שתפו את החברים -

הוספת תגובה

תודה שלקחת חלק בשיח, תגובתך תפורסם בהתאם לאישור המערכת

תגובות

הוסף תגובה