פיקוד העורף התרעה במרחב

"בלתי הפיך" נמכרה ל- abc!

הסדרה הקומית המצליחה של "רשת" נמכרה לרשת abc האמריקאית

מערכת רשת 17/05/14 21:00הסדרה הקומית המצליחה של "רשת" שיצרה סיגל אבין בשיתוף רענן שקד - "בלתי הפיך", נמכרה לרשת abc האמריקאית אשר רכשה להפקה ע"י אולפני SONY פיילוט לסדרה שתקרא בארה"ב Irreversible.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: בלתי הפיך - אלמנה
קוד זיהוי:178762
 


העונה הראשונה של הסדרה "בלתי הפיך" שברה שיאי רייטינג וזכתה להצלחה חסרת תקדים בישראל. "רשת", שהינה בעלת הזכויות בפורמט ביחד עם סיגל אבין ורענן שקד, הזמינה את פיתוחה של הסדרה ושל העונה הראשונה ששודרה ב"רשת" ברבעון הראשון של 2013. "רשת" הזמינה עונה שנייה של הסדרה שעתידה לצאת להפקה עוד השנה על ידי "יולי אוגוסט הפקות" שהפיקה גם את העונה הראשונה.


"רשת" בחרה לשים את היוצר במרכז ולכן זוהי הפעם הראשונה בה כותבת ובמאית ישראלית, סיגל אבין, תהיה הבמאית היחידה, בזכות שיטת הבימוי הייחודית בה עבדה עם הסדרה בארץ, הכותבת היחידה, וכן תשמש כ- Show Runner אשר תוביל את הסדרה ועלילתה בגרסה האמריקאית. את הסדרה יפיקו אולפני SONY, בשיתוף עם "רשת" וחברת ההפקה של Peter Tolan (יוצר וכותב סדרות וסרטים ביניהם Murphy Brown, The Larry Sanders Show, Rescue me) אשר ישמש כ-Executive Producer לצד אבין ו"רשת".


בהתבסס על הפורמט הישראלי, העלילה בגרסתה האמריקאית תעקוב אחרי בני זוג קרייריסטים נרקסיסטים, ובמאמציהם לשלב בין עולמם החדש כהורים טריים, לבין עולמם הישן והחופשי. מאמצים שעולים בתוהו לרוב, ומאלצים אותם לרקום תכניות, מזימות ושקרים שמתפוצצים בפרצופם.

 

 

נגן וידאו

שם הפריט: כיף להתגרש?
קוד זיהוי:219880
 

 

 


במהלך השנתיים האחרונות הרחיבה המחלקה הבינלאומית של "רשת" את פעילותה בתחומי רכישה ומכירת פורמטים והקימה חברה לפיתוח והפקת פורמטים טלוויזיוניים לשוק הבינלאומי ביחד עם iTV Studios. הפיילוט של "בלתי הפיך" הוא הפיילוט הרביעי המבוסס על פורמטים של "רשת", שיצולם השנה עבור רשת אמריקאית. כזכור, השנה צולם פיילוט של "החיים זה לא הכל" עבור abc, פיילוט של "משאבת הכסף" צולם בישראל עבורCBS ובימים אלה הסתיימו צילומיו של פיילוט נוסף של החברה המשותפת של רשת ו-ITV לערוץ כבלים מוביל בארה"ב.

ארז בן הרוש, סמנכ״ל התכניות של ״רשת״ אמר כי ״הבחירה של abc להפקת פיילוט לבלתי הפיך ממלאת אותנו גאווה. הסדרה שפותחה ב"רשת" בראשות קובי גל רדאי היא הצלחה גדולה לדרך ולעשייה ש"רשת" חרטה על דגלה, פיתוח תוכן איכותי ומסחרי עם הפנים לעולם. אני מאחל ל"רשת" ולסיגל אבין הצלחה גדולה עם הפיילוט שיופק לשוק האמריקאי״.


סיגל אבין, יוצרת, תסריטאית ובמאית הסדרה מסרה כי " אחרי אין ספור פגישות בארה"ב, יש לי תחושה שמצאנו את השותפים האידיאליים להצלחת הסדרה שם, ומקווה שהם יהיו לא פחות טובים מהשותפים המדהימים שיש לי בארץ – רענן שקד, איילון ריצ'קובסקי ו"רשת" – שבזכותם כל זה קורה".
שרון גלבאום שפאן, מנהלת המחלקה הבינלאומית של ״רשת״ הייתה אחראית על העסקה מטעם ״רשת״ לצידו של אדם ברקוביץ מסוכנות CAA שייצג את "רשת״, את סיגל אבין ופיטר טולן בעסקה.
 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: מצב האומה
קוד זיהוי:176149
בלתי הפיך
 

 לכל הפרקים המלאים של בלתי הפיך לחצו כאן