פיקוד העורף התרעה במרחב

על יחסים פתוחים וג'ינג'יות

הדס בשן צפתה בבלתי הפיך ולמדה מה הורים טריים לא צריכים לעשות

01/04/13 21:00בואו ונתחיל בחשיפה: לא כל הג'ינג'יות טבעיות. למעשה, רוב הג'ינג'יות שאתם מכירים אינן כאלה. זוכרים את המדף של צבעי השיער בבית המרקחת? כל ה"ערמוני אדום", "אדמוני אש", "פלפל חריף" ושלל כינויים, כולם קיימים כדי שבחורות יזכו שיצעקו להן "הלו ג'ינג'ית!", ברחוב, וייחסו להן שלל תכונות של שובבות ושמחת חיים מולדות, אפילו אם הן נולדו בלי נמש אחד לרפואה. אגב, גם חברת הכנסת סתיו שפיר איננה ג'ינג'ית טבעית.

אבל אם נשים את זה בצד, הבייביסיטר החדשה של אסתר באמת מהממת באופן פלילי (השחקנית ---), ועלילה שלמה על הקנאה של רונה ביופיה וצעירותה, כנראה הכרחית כדי שנמשיך במסורת המרמרת החיננית של בלתי הפיך. וכרגיל, אני מתבוננת בהתנהלות של רונה ואודי כדי ללמוד מה לא לעשות, כדי שיום אחד אוכל לנהל זוגיות רגועה והרמונית, בלי הצורך להרוס לעצמי את השיער.

הנה אוסף הכללים השבועי:

1. לא כדאי לשכור בייביסיטר בטלפון

הטעות הראשונה שרונה עשתה הייתה לסגור את עיסקת הבייביסיטר מבלי לראות אותה קודם, בחיים או לפחות בפייסבוק. אם הייתה עושה עבודת הכנה, ומבינה כי היא עומדת להכניס לביתה בחורה יפה כל כך, אולי הייתה מספיקה להכניס גם כמה טיפולים פסיכולוגיים אינטנסיביים לפני כן, שיזכירו לה כי הקינאה שלה פסיכוטית ומכוערת. או שהייתה עושה מאמץ להחזיר את המטפלת הקצת פחות סקסית מהפרקים הקודמים, למרות שזה פתרון של פחדניות.

 

רוצים להמשיך לקרוא? לחצו כאן