פיקוד העורף התרעה במרחב

הכללים: על גברים וילדים

הדס בשן צפתה בבלתי הפיך ומצאה כמה קווי דמין בין גברים לילדים

06/03/13 22:00 

גבר בן 39 וילד בן 5 הם לא כל כל שונים זה מזה, האחד נצמד לנדנדות והשני לציצים. הדס בשן מצאה עוד כמה קווי דימיון   
עוד לא התאוששתי מקריאת הקדיש על חיי המין של רונה ואודי בשבוע שעבר, ומהעלבונות שחלקי הגוף שלהם זוכים לקבל זה מזה – ובום, הגיע הפרק האחרון והבהיר לי שלידה היא הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות לביטחונה העצמי של האישה. אבל בוא לא נאשים את אסתי – הפעם זו באמת לא היא. יש לנו אויב חדש. אודי. האבא. הגבר. גבר, כן, גבר - . עם כל מה שמשתמע מכך, כולל כל הדברים הרעים והלא מתחשבים, וזאת למרות שעד עכשיו העזתי להאמין שלפניי סוג חדש של זכר, עמוק ומכיל ועדין נפש – מתברר שמאחורי כל ה"דיבורים של אשכנזים", כמו שקראה לזה מירי הזבנית המסולקנת – מסתתר בבון.
אז כן, לאודי יש אובססיה לציצים. והוא לא מצליח להשתלט עליה. והוא עושה פרצוף כששדיה של אשתו משתנים עקב הנקה, והוא מתחיל "לחשוב על סיליקון", כאילו ההחלטה היא שלו, והוא ממלמל שטויות על נשים באינטרנט-  מבלי לקחת אחריות על כך שההיריו
ן והלידה שהוא היה שותף להם, הם מה ששינה את הלוק של רונה. לא סתם נחשפנו השבוע  לילד לא-חמוד בגינה השכונתית – אודי ואוראל הם למעשה תמונת מראה אחד של השני – וכדי להבין איך, הבה ונתבונן במה שלמדנו על קווי הדמיון המבהילים בין גברים בני 39  וילדים בני 5.
1. הם מפונקים
אוראל רוצה להתנדנד כמה שבא לו בנדנדה של הקטנים, אודי רוצה  אישה שתהיה גם כוסית על, גם אמא נהדרת וגם חברת אמת. אוראל לא מבין שיש עוד אנשים סביבו בגינה. אודי לא מבין שהכאב והסבל שבניתוח מיותר כמו הגדלת חזה, יגרום סבל לאשתו. "אבל אני רוצה!!!!", יצרחו שניהם בתובענות מוגזמת, ופרויד היה אומר שזו אשמת אמא שלהם שנתנה להם הכל בלי שאלות. נו, לפחות באחת מהאימהות האלה רונה הצליחה לנקום בסוף הפרק.

רוצים להמשיך לקרוא? לחצו כאן