פיקוד העורף התרעה במרחב

הכללים: איך לא לעשות סקס?

הדס בשן צפתה בפרק הצימר ולמדה ממנו לא מעט

מערכת רשת 06/03/13 22:00 

פרק הצימר היה מסמך אנושי מזעזע על זוגיות, אבל אפשר ללמוד ממנו לא מעט. אודי ורונה מגישים: איך לא לעשות סקס. הכללים 
 
השבוע רונה ואודי נסעו לצימר ישראלי טיפוסי, או בשמו הלא רשמי: "סקס". ואם זקוקים לקצת יותר פירוט, "סקס שאתם לא יכולים להשיג בבית". כן, לצימרים יצא שם בתור מבני עץ שקיימים אך ורק על מנת לאפשר חדירה נדירה, כלומר – בוגדים או אנשים נשואים עם ילדים. ואלה מהסוג השני הם הסובלים העיקריים, כי הלחץ, הו הלחץ, עלול להרוג כל רמז למשיכה.
בפרק אותנטי וכנה עד כאב, ראינו איך העייפות, הבושה, התסכול הרגו את מה שהיה אמור להיות "הצימר" הפרוע של רונה ואודי. ורגע, זה היה אמיתי כשהם אמרו שהם לא עשו  את זה שנה? שנה? באמת? טוב, היה נחמד הרעיון על לעשות ילד אבל ביוש. אני נהיית בלתי נסבלת אחרי חודש בלי, אז שנה? זה יהיה מסוכן לציבור. ובכל זאת, בטרם אחליט לא להתרבות, אולי בכל זאת נבדוק מה אפשר ללמוד מרונה ואודי על הצלת חיי המין.
באופן מעניין, מתגלה כי כל מה שאומרים על מה שצריך לעשות בסקס, הוא בדיוק הפוך בשנה הראשונה אחרי לידה. ואלה הכללים החדשים: 
1. הקפידו על חוסר תקשורת
סקסולוגים ויועצים אוהבים לספר שצריך לשתף, לספר פנטזיות, לדבר מלוכלך במיטה, שזה המקום בו ה-כל לגיטימי, העיקר שתהיה פתיחות. אז זהו, שהם טועים מאוד. אודי לא היה צריך לספר לרונה על "המסה" שיש לה בישבן, והיא ממש לא הייתה צריכה לקחת את זה משם לעלבונות אחרים על איברים אחרים. בסצינת הסיום, בה הם ממש מחליפים חוויות כמו תלמידים טובים של רות וסטהיימר, נדמה לי שהם נותנים זה לזה מספיק סיבות כדי לא לעשות את זה עוד שנה.

 

רוצים להמשיך לקרוא? לחצו כאן