פיקוד העורף התרעה במרחב

למה לצאת מהטרנינג?

הדס בשן צפתה בבלתי הפיך למדה את עקרונות האופנה של האמהות הטריות

מערכת רשת 27/02/13 22:00 

את תובנת השבוע יש לגזור, לשמור ולתייק לאחר כבוד, אני כבר מיישמת אותה במידת מה בחיי וממליצה עליו לכל מי שאוהבת את עצמה. וככה זה הולך: הישארי בטרנינג. כמה פשוט, ככה טוב. הצרות האחרונות של רונה התחילו ברגע שהיא החליטה לצאת מהטרנינג שלה אל העולם האכזר, והסתיימו ברגע שחזרה אליו. כמובן שאי אפשר ליישם את כלל הטרנינג כל הזמן – החיים תובעניים הם, מדי פעם צריך לפגוש את העולם בג’ינס,  אבל חשוב לזכור מאיפה באנו ולאן אנחנו הולכים.

האמהות, למיטב הבנתי, היא טקס החניכה שבו אישה מתחילה להשקיע בטרנינג יותר מאשר בכל פריט אחר. אני תוהה, האם יש סיירת אמהות שלוקחת אותך מחדר הלידה לשופינג טרנינגים? או שזה פשוט חוש שמתפתח עם הזמן? יכולת להבחין ולבחור במיטב חליפות המיזע שמסתובבות היום  בשוק? ובשוק אני מתכוונת, כמובן, לשוק בצלאל.

יום אחד גם אני אדע, עד אז אני צופה ב"בבלתי הפיך" ומשננת את יתרונותיו הבולטים של הטרנינג , כפי שלימדו אותי רונה ואודי:

1. הטרנינג הוא כרטיס הכניסה שלך לגינה

יש מקומות שלא צריך להתבלט בהם. משכן הכנסת, כפי שלמדה השבוע שרה נתניהו – הוא אחד מהם. הגינה השכונתית הוא עוד דוגמא. לדפוק הופעה עם שמלה, עקבים ואיפור מלא, זה נחמד מאוד, אבל לאו דווקא יקדם את הילד שלך בתור למגלשה. טרנינג, לעומת זאת, יוצר הזדהות ואמפתיה אצל האמהות האחרות, ומאפשר לך להעביר את אחר הצהריים בכיף, או לפחות לנסות להסוות את עצמך בתוך ההמון, כשמגיעה מישהי שאת לא רוצה לדבר איתה.

רוצים להמשיך לקרוא את הכתבה? לחצו כאן