פיקוד העורף התרעה במרחב

"בלתי הפיך": הכללים

הדס בשן עורכת תרבות בסלונה צופה ולומדת את כל הכללים החיוניים על הזוגיות שאחרי הילדים

06/03/13 22:00מהפרק הראשון, בו רונה, אודי ואסתר מצליחים גם לסנג’ר את סבא וסבתא, גם לנעול את התינוקת במכונית, וגם להאשם בפריצה לשכנים שלהם - יצאתי עם חמישה כללים ראשוניים. נראה מה יביאו הפרקים הבאים:

 

1. הורים הם אנשים לא אמינים

את הכלל החשוב ביותר שקשור לגידול ילדים, כולנו למדנו על בשרנו מהצד השני של המתרס: בכל פעם שקבענו בילוי חשוב עם זוג שנולד להם ילד, ונאלצנו לחכות עם תירוצי "כואבת לה הבטן", "אמא שלי לא יכולה לשמור", "אה, הבנתם שקבענו? זה היה טנטיבי".

 

בתור אלה שממתינים בצד רווי השינה של הקונקפליקט, תמיד לא היה לנו נוח להתלונן, וכך עברו שנים עד שהבנו שאנחנו בעצם הקורבן כאן. כמה זמן השלנו את עצמנו שאדם צריך להיות מסכן מאוד כדי להפסיד בילוי סוער עמנו, אלא שעם הפרק הראשון של "בלתי הפיך", ברור לנו שצדקנו כל הזמן: האנשים האלה פשוט שקרנים. הם אמרו לכם שישקו לכם את העציצים? אל תוותרו גם על טפטפות גיבוי. קבעתם אצלם ארוחת ערב? תדאגו שיהיה לכם גם משהו בפריזר.

 

שכבת עם גרוש עם ילדה? אם היא תגיע הביתה מוקדם מדי, הרומנטיקן יתגלה לך כטרחן שמתבייש בך. ואם אתם בצד שעושה בייביסיטר, אז הטנטטיביות מקבלת משמעות חדשה לגמרי: אל תהיו בטוחים בכלל שהם יבואו אי פעם לקחת את התינוקת בחזרה

 

רוצים להמשיך לקרוא את הכתבה? הקליקו כאן