פיקוד העורף התרעה במרחב

1

הרגתי בטעות - הערב ב-21:00

אימו של החייל קובי פוליקר, שנהרג בשוגג בצבא, נפגשת עם זה שהרג אותו בטעות

24/09/12 22:00 

''הרגתי בטעות''- סרטה של שרון כידון, הוא מסע מרתק ומרגש שמביא אל המסך את התרחיש הטראגי ביותר שיכול לקרות לכל אחד מאתנו ולשנות את חיינו לעד - להרוג בטעות. ברגע אחד לקחת חיים של אדם אחר, לעיתים היקר לנו מכל.

אוגוסט 91, פלוגת חי";ר בליבה של עזה. אלון פייג, לוחם בפלוגה חוזר לאוהל משמירה ורק רוצה ללכת לישון, אבל אחד מחבריו שוכב במיטתו. כשאלון מנסה להקים אותו הוא נקלע לריב מילולי עם קובי פוליקר, אחיינו של הזמר יהודה פוליקר. אלון מנופף מולו בקסדה, קובי מושיט את ראשו ומציע לו לחבוט. בלהט הרגע פייג מטיח את הקסדה בראשו של פוליקר וכעבור שלושה ימים, הרופאים מבשרים לרחלי, אמו של קובי, על מות בנה.


הסרט ";הרגתי בטעות"; מביא את סיפורן של 3 טרגדיות שיכלו לקרות לכל אחד מאתנו: תאונת דרכים, התפרצות אלימה ורשלנות שנעשתה בהסיח דעת. בכל אחד מהמקרים אדם נהרג בטעות וההורג צריך להמשיך ולחיות את חייו עם תחושת האשמה והשאלה הבלתי נמנעת: האם יכולתי למנוע את האסון?


במרכז הסרט עומד תיעוד סיפורם של אלון פייג ורחלי פוליקר שמבקשים לסגור מעגל. מאז אותו אירוע טראגי ששינה את חייו נפגש אלון, שמעולם לא פגש או דיבר עם בני משפחת פוליקר. קשה לו לעמוד מול רחלי ולבקש ממנה סליחה. אבל הוא מחליט שאחרי עשרים שנה הגיע הרגע ויוצא למסע מרגש שבסופו תצטרך רחלי פוליקר להחליט האם להעניק לו מחילה. 

סרטה של שרון כידון ישודר ב5 בספטמבר, יום רביעי, בשעה 21:00, רשת.

מגישה – שרון כידון
במאי – סיתרי מטקלף
מפיקים – טושוט סרטים