פיקוד העורף התרעה במרחב

עונה שנייה ל"משחקי השף"!

לאור ההצלחה, ריאליטי הבישול המקורי של "רשת" יחזור בעונה נוספת

03/03/14 12:26לאור הצלחת העונה הראשונה של ";משחקי השף";, ריאליטי הבישול המקורי של ";רשת"; ותאגיד המדיה הבינלאומי ITV, שמשודר בימים אלה, הוחלט ב";רשת"; על עונה שנייה, זאת טרם סיום שידור העונה הראשונה.

 

 

 

נגן וידאו

שם הפריט: ברוכים הבאים למשחקי השף
קוד זיהוי:232198
 

 


פרק ההשקה של התוכנית זכה לממוצע של 27.9% ובכך שבר שיאי צפייה והפך לנתון ההשקה הגבוה ביותר לריאליטי בישול בעונתו הראשונה. ממוצע הרייטינג של התכנית עומד כיום, באמצע העונה , על ממוצע של 28.2% בקרב משקי בית יהודיים וממוצע שר גבוה במיוחד ועומד על 39% .
";משחקי השף"; הוצג לראשונה בסוף השבוע האחרון בלונדון בכנס הצגת הפורמטים השנתי של תאגיד המדיה ITV . הפורמט עמד במרכז הכנס ויוצע למכירה בפסטיבל מיפ הקרוב.

 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: משחקי השף
קוד זיהוי:198622
משחקי השף
 

 


התכנית ";משחקי השף";, בכיכובם של השפים מאיר אדוני, אסף גרניט ומושיק רוט ובהנחייתה של מירי בוהדנה, פותחה במהלך השנתיים האחרונות ב";רשת"; ומרגע עלייתה לאוויר הפכה את היוצרות. התכנית זוכה לאהדת הצופים, לביקורות משבחות ולרייטינג גבוה.
";משחקי השף"; מתמקדת באהבה ובתשוקה לאוכל וברצון של השפים לפתח את המתמודדים לרמת שפים מקצועיים. השפים מדריכים את המתמודדים בנבחרות שלהם, ומלווים אותם כמנטורים אישיים לאורך כל התכנית, עד לגמר הגדול.
";משחקי השף"; מורכבת מ 4 שלבים : שלב האודישן העיוור, שלב מחנה האימונים , שלב קרבות המטבח ופרקי הגמר.
לאורך כל השלבים של ";משחקי השף"; קיים האלמנט של הטעימה העיוורת וכך רק הטעם הוא זה קובע! .


הפקה: קונסטנטין הפקות