פיקוד העורף התרעה במרחב

קבלו את המנחה שלנו מירי בוהדנה

מירי בוהדנה נבחרה להנחות את ריאליטי הבישול החדש "משחקי השף"

מערכת רשת 21/01/14 19:01 

התכנית המדוברת ";;משחקי השף";;, גייסה לשורותיה את השחקנית, דוגמנית ומנחת הטלוויזיה מירי בוהדנה, שנבחרה להנחות את ריאליטי הבישול החדש והמקורי אשר פותח על ידי ";;רשת";; ותאגיד המדיה הבינלאומי .ITV


לבוהדנה ניסיון רב בהנחיה טלוויזיונית. בעבר הנחתה את השעשועון ";;מלך הכורסא";; ששודר בערוץ 2, את התכנית הלילית ";;אחיות לילה";; ששודרה ב-HOT לצדן של הילה נחשון ואילנית לוי, את ";;ברז";; ששודר ב- yes ואת טקס ";;פרס מסך הזהב";;.


בוהדנה מצטרפת ל";;משחקי השף";; כמנחת התוכנית לצידן של שלושת השפים המובילים, מאיר אדוני, אסף גרניט ומושיק רוט. ";;משחקי השף";; הינו פורמט חדשני ומקורי הכולל טעימות אנונימיות (עיוורות) על ידי שפים אשר ישמשו גם כמנטורים למתמודדים שייבחרו על ידם. להבדיל מפורמטים אחרים בתחום הבישול והאוכל, ";;משחקי השף";; מתמקדת באהבה ובתשוקה לאוכל וברצון של המנטורים לפתח את המתמודדים לרמת שפים מקצועיים.

 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: משחקי השף
קוד זיהוי:198622
משחקי השף
 


השפים יאמנו את המתמודדים בנבחרות שלהם וילוו אותם כמנטורים אישיים לאורך כל התכנית. המנטורים יאתגרו את השפים במשימות , יפגישו אותם עם חומרי גלם ושיטות שטרם פגשו, וכל זאת כאשר המנטורים לא יודעים של מי המנה אותם הם טועמים ומהי זהותו של השף שיישלח הביתה.
בוהדנה החלה את הקריירה כבר בגיל 15 כאשר השתתפה בתחרות יופי מקומית ובגיל 17 בתחרות מלכת היופי וזכתה בתואר נערת ישראל. מאז טיפחה קריירת דוגמנות מצליחה בארץ ובעולם כאשר השתתפה בקמפיינים של חברות מובילות. כמו כן היא משמשת כפרזנטורית למותגים מוכרים בארץ ובעולם.


במקביל פיתחה בוהדנה קריירת משחק בקולנוע, בתיאטרון ובטלוויזיה. זאת כאשר השתתפה בסרט הקולנוע ";;אסקימו לימון";;, כן השתתפה בפסטיגל בשנת 2006. כיכבה לצידו של מאיר סוויסה בהצגה המצליחה ";;אני עם אשתך גמרתי";; ויחד הם השתתפו בסדרה ";;קרוב לוודאי";;. בוהדנה כיכבה בדרמות היומיות ";;סיטי טאוור";;, ";;אהבה מעבר לפינה";; וב";;בובות";; וכיכבה בעונה השנייה של הדרמה המוערכת ";;עד החתונה";;.
הפקה: קונסטנטין הפקות