פיקוד העורף התרעה במרחב

הכירו את מאיר אדוני

השף הווירטואוזי של "כתית" מאיר אדוני מצטרף למשחקי השף

מערכת רשת 14/01/14 22:00השף המוערך והכריזמטי מאיר אדוני מצטרף לתכנית הבישול החדשה של "רשת" משחקי השף. מאיר אדוני, נחשב מזה כעשור למוביל הקולינאריה העילית בישראל. מאיר יוצר ועומד בראשן של שלוש מסעדות, מפיק קולניארית אירועי קייטרינג בוטיק, כותב ספרים ואפליקציות ומרצה בנושאי קולינריה בארץ ובעולם.
לאורך כל השנים שילב מאיר עשייה קולינרית פעילה לצד לימודים והשתלמויות במוסדות הקולניארים הטובים בעולם בינהם: alinea בשיקגו, arzaac בסאן סבאסטיאן, באקדמיה לנוטרה בפריז, cello בניו יורק, הקורדון בלו בסידני, Noma בקופנהגן ועוד.
כתית, המסעדה הראשונה בבעלותו, הוקמה ב2002 והפכה למוסד קולינרי מיד עם פתיחתה. עד היום, כתית נחשבת למובילת היצירתיות הוירטואוזית הקולינרית בתל אביב וזוכה לתשואות בארץ ובעולם.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: מאיר אדוני
קוד זיהוי:194752
מאיר אדוני. צלם: דן פרץ
 

 

 


ב2011 פתח מאיר אדוני את המזללה, האחות הצעירה והבועטת של כתית. המזללה הינו ביסטרו מודרני, עם בר גדול ואווירה עדכנית.
בשנת 2013 כתית והמזללה נבחרו ע"י טיים אאוט לונדון כמסעדות המומלצות בתל אביב
השנה הקים ופתח את מסעדת bluesky על גג מלון קרלטון. המסעדה צופה מצד אחד אל רצועת החוף המרהיבה של תל אביב ומצד שני אל הנוף האורבני של תל אביב.

בשנת 2007 אדוני זכה בתואר "שף השנה" מטעם השבועון "טיים אאוט" וניצח כשהשתתף בפרק בעונה הראשונה של התוכנית "קרב סכינים".
לאחרונה השיק אדוני את אפליקציית הבישול: "Mind watering" אשר נבחרה ע"י אפל להוביל את הקמפיין העולמי לאפליקציות. זהו ספר בישול דיגיטלי מושקע בעל 50 מתכונים מפורטים הכוללים תמונות וסרטוני וידאו ומאפשרים לכל אחד לבשל כמו מאיר אדוני

 

לכתבות נוספות:

הכירו את השף אסף גרניט

הכירו את השף מושיק רוט