פיקוד העורף התרעה במרחב

הזוכה הגדול - אסף גרניט

המגזין GQ העניק למסעדתו של אסף גרניט בלונדון את תואר מסעדת השנה

טל בן- ציון 29/04/15 14:28גאווה ישראלית: המגזין הבריטי GQ בחר במסעדה של אסף גרניט בלונדון The Palomar כמסעדה הטובה של השנה! המזין GQ פתח עמדות סקר באוקטובר האחרון ואלפי אנשים הצביעו. שופטי המגזין בחרו את הזוכים מתוך רשימה קצרה של חביבי הקהל. כעת שוחררה הבשורה: המסעדה הישראלית עקפה בסיבוב שפע של מסעדות אנגליות, מצליחות וטרנדיות.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: דה פלומר
קוד זיהוי:216969
The Palomar. מסעדה ישראלית בלב לונדון
 

 

 

אסף גרניט ושותפיו לקבוצת מחניודה, אורי נבון ויוסי אלעד, פתחו את המסעדה המצליחה לפני כשנה בלבד בשכונת סוהו היוקרתית שבלונדון, במרחק הליכה מכיכר פיקדילי המפורסמת. המנות בהשראת המטבח הים תיכוני המוצעות במסעדה, התחבבו כמעט מיד על החיך האנגלי, מנת הפולנטה שהיא גם מנת הדגל במסעדת מחניודה המקורית, זוכה לאהדה גם במקבליתה הבריטית, כך זכתה המסעדה לפופולאריות מרשימה והצלחה משגשגת.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: אסף גרניט
קוד זיהוי:216970
השף של מסעדת השנה - אסף גרניט
 

חבריו הטובים לתכנית משחקי השף, השפים מאיר אדוני ומושיק רוט מיהרו לפרגן.

 

כך כתב מושיק רוט בחשבון האינסטגרם שלו: "מזל טוב לאסף גרניט ולצוות שלו על הניצחון. The Palomar בלונדון היא המסעדה הטובה ביותר במסעדות בבריטניה. אכלתי שם לפני חצי שנה ואסף בישל לי את אחת הארוחות המדהימות ביותר, קדימה חבר'ה המשימה הבאה- כוכבים"

 

מאיר אדוני כתב: "בטקס פרסי האוכל של מגזין GQ הכתירו את מסעדת Palomar של אסף גרניט כמסעדה מספר אחת באנגליה. כבוד ענק למדינת ישראל ולמשחקי השף!!!"

 

תמונה גדולה

שם הפריט: משחקי השף
קוד זיהוי:203486
חברים טובים. אדוני, גרניט ורוט
 

 

 אומנם גרניט לא זכה בעונה הראשונה של משחקי השף, אבל אין לנו ספק שאסף גרניט מרגיש עכשיו כמו ויינר רציני. ובצדק. אנחנו מצאנו עוד סיבה, לא שהיה לנו חסר, לסוף שבוע בבירה הבריטית.

 

תכנית הריאליטי משחקי השף, בהשתתפותם של השפים, אסף גרניט, מאיר אדוני ומושיק רוט, חוזרת בקרוב בעונה שנייה.