פיקוד העורף התרעה במרחב

1 2

דייט באור הזרקורים

מדוע יש כל כך הרבה פרידות בעולם הסלבס ומי זקוקים דחוף לדייט בחשיכה?

טל בן- ציון 30/09/13 09:13למצוא אהבה זה דבר לא קל. לא באור- הדרך הבנאלית בה מכירים אנשים, לא בחושך - הדרך הפחות קונבנציונאלית המופיעה ב";;דייט בחשיכה";; ובמיוחד לא לאור המצלמות כמו אצל הידוענים שבנינו. אז איך סלבס מצליחים למצוא זוגיות כאשר האינטמיות של חיי האהבה, ממנה אנחנו פשוטי העם נהנים, מטשטשת באור הזרקורים? לפי כל הפרידות המתוקשרות הממלאות את הפידים של כולנו בפייסבוק, כנראה שלא מדובר בנושא קל.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: יהודה ונינט
קוד זיהוי:192092

יהודה ונינט. כבר לא

 

נתחיל עם הזוג המלכותי ביותר שהיה לנו כאן בשנים האחרונות. נינט טייב ויהודה לוי. אחרי שמונה שנות זוגיות ואירוסין מתוקשרים ביותר, בזמן שכל העם ממתין לתאריך לחתונה המפוארת של השנה הזמרת והשחקן החליטו לפרק את החבילה. הבשורה המרה הכתה את כולנו בתדהמה.  הזוג הפרוד החליט להגיב וכך כתבו בהודעה משותפת שהוציאו: ההחלטה על הפרידה נעשתה במשותף, באהבה גדולה, בחברות ובהבנה מטבע הדברים, התקופה הקרובה תהיה לא קלה עבורנו ואפשרו לנו לשמור על הפרטיות שלנו";;.

 

נגן וידאו

שם הפריט: יהודה מחפש טבעת לנינט!
קוד זיהוי:208962

 

 

 

לא הספקנו להתאושש מהפרידה הדרמטית של נינט ויהודה וכבר נחתה עלינו עוד בשורת איוב בצורת הפרידה החוזרת של הצלם זיו קורן והדוגמנית והמגישה גלית גוטמן. השניים חוו פרידה קצרה ב-2007 וחזרו זה לזרועות זו. לשניים שתי בנות, שירה (13) ואמה (8). אולי גם הפעם מדובר בפרידה לצורך חזרה? נחיה ונראה.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: פפראצי ברשת - גלית גוטמן
קוד זיהוי:131029

גלית גוטמן. יש סיכוי לקאמבק?

 

 

הפרידה השלישית שחווינו בחודש ספטמבר היא פרידתם של בני הזוג שתחילת סיפור אהבתם תועד בסדרת הטלוויזיה ";;הישרדות";; (מה יותר מזה?) איתי תורג'מן ואנה אהרונוב סיימו את הקשר ביניהם בתום שנתיים של זוגיות, מתוקשרת, או אולי מתוקשרת מדי.
תמונה גדולה
 

איתי ואנה. צילום: קוקו

 
 
גם לסלבס מגיע! המלצה: קחו לכם כמה רגעים בחושך המרגיע. נינט ויהודה ביקשו במפורש פרטיות, האם זה הדבר שחסר וגורם לפרידות רבות כל כך אצל זוגות ידוענים? אולי שהאורות אליהם הם כל כך רגילים ייכבו אפילו לכמה דקות, האנשים האלה, אנשים בדיוק כמונו, יקבלו את הפרטיות לה הם מייחלים והאינטימיות המבורכת לא תאחר להגיע.
אנחנו עדיין מאמינים שאם נועדתם להיות יחד, שום דבר לא יעצור בינכם, גם לא צלמי פפראצי. תראו את קרן מור ומנשה נוי. טפו, טפו, טפו...
לפני שאנחנו בוכים על כל הפרידות- רק תרשו לנו להגיד לכם: דייט בחשיכה - יום שבת ב-21:00.
 
נגן וידאו

שם הפריט: הדייט הכי שווה חוזר לעונה חדשה!
קוד זיהוי:227041