פיקוד העורף התרעה במרחב

1 2

מתנות בשביל החצי השני שלך

הנה כמה הצעות כדי לקצר את ההתלבטות על בחירת המתנה המושלמת

מערכת רשת 15/05/13 21:00 

מתנות בשביל החצי השני שלך
כולנו אוהבים מתנות, מחברים, ממשפחה, אבל בעיקר מבן או מבת הזוג, החצי שני שלנו. הבעיה בדרך כלל היא לבחור עבורם מתנה. אז הנה כמה הצעות כדי לקצר את ההתלבטות
מתנה היא בעצם מחווה שמחולקת לשניים: לתת לבן אדם משהו שהוא צריך או רוצה ולא יקנה לעצמו מסיבות כאלה ואחרות (זה יקר, זו טרחה, או שאולי לא חשב על זה) פשוט כדי שיהיה לו את זה. החצי השני של העניין זה המסר שרוצים להעביר: חשבתי עליך, אני אוהב אותך, חשוב לי שתהיי שמחה. אז לכל אחד ואחת יש דברים שרוצים או צריכים, אבל אילו מתנות מעבירות את המסר שבאפשרות השנייה?
מתנות קטנות
אין כמו דברים קטנים שקונים על הדרך בשביל בן הזוג. זה יכול להיות כל דבר, מסוכריה על מקל דרך מדבקות לחדר האמבטיה ועד למחזיק מפתחות בצורת פרה. זה לא משנה כל כך מה המתנה, יותר משנה מה חשבתם כשקניתם אותה, ותמיד אפשר לצרף איזה כרטיסון שמתעד את המחשבה הזאת. אולי תכתבו שם בדיחה פרטית או אפילו משפט חסר משמעות בפני עצמו, אבל משמעותי בגלל הדרך בה הוא ניתן.
המתנות הקטנות האלה מחזקות את הקשר ואת אלמנט ההפתעה והריגוש שיכול ללכת לאיבוד לפעמים אם לא שמים לב. הן גם יעזרו לכם להכיר אחת את השני טוב יותר. לא צריך אירוע מיוחד כדי להעלות חיוך על פני בת זוג או בן זוג ולהזכיר להם שאתם אוהבים.
מה הוא צריך?
אם אתם שמים לב שאוהבכם או אהובתכם צריכים משהו ומתעצלים או מתלבטים אם לקנות, זו ההזדמנות שלכם להעניק מתנה. השטיח של האמבטיה כבר מתפרק, המצעים דהויים, אין מחזיק לסבון כלים, כל הדברים שלפעמים לא שמים לב או שוכחים לקנות – אלה דברים שאפשר לקנות בהפתעה. זה גם מראה שאתם שמים לב למי שאתם אוהבים ולדברים שהם צריכים, וגם שאכפת לכם ואתם מוכנים לעזור, אפילו אם זה בקטנה.
תמיד נחמד לקבל חבילה עטופה ולתהות מה יש בפנים, ולגלות שזה משהו שאתה צריך או רוצה ולא יצא לך לקנות את זה לעצמך.
מתנות זוגיות
וכמובן יש מתנות שאפשר להשתמש בהם ביחד. איזה צעצוע חדש שאפשר לחקור, מסאז' זוגי מפנק, סופשבוע רומנטי, איזו סדנא, טיול, כל זוג והדברים שנהנים לעשות ביחד.
לא משנה איזה מתנה בחרתם לתת, מהגדולה ועד לקטנה, תמיד מומלץ לעטוף אותה. גם אם זה מסמרים שידעת שהוא צריך או קרש חיתוך חדש למטבח – הכי כיף לקבל מתנה עטופה ומסתורית. ככה גם שימחתם מישהו שאתם אוהבים וגם הזכרתם להם שהם החצי השני שלכם. מילים יפות זה נחמד, אבל מתנה גם אומרת את המילים האלה וגם נשארת ליותר זמן, בין אם בפועל ובין אם כחוויה משותפת. בדיוק בשביל דברים כאלה אנחנו אוהבים לאהוב.