פיקוד העורף התרעה במרחב

1 2

על מה אסור לדבר בבליינדייט?

במהלך פגישה עיוורת דרך אתר היכרויות צריך לדעת להתחמק מהמוקשים

מערכת רשת 19/05/13 21:00 

אתר היכרויות: על מה אסור בשום פנים לדבר בבליינד דייט
 
במהלך פגישה עיוורת דרך אתר היכרויות צריך לדעת להתחמק מהמוקשים שבדרך ולא להבריח את הדייט בדיבורים על נושאי שיחה לא מתאימים. הוציאו דף ועט ורשמו טיפים
";האקסית שלי פסיכית";
אתה ממש רוצה להראות לה שכשאתה אומר שאתה רוצה מערכת יחסים רצינית אתה יודע על מה אתה מדבר, הרי יש לך רקורד מפואר של מערכות יחסים ארוכות ויציבות. אבל לדבר על האקסית שלך עלול שלא להתקבל טוב על ידי הצד השני. זה משדר שאתה תקוע בעבר, בנאדם. תתקדם, תתקדם. כי אם לא, אל תתפלא אם תשמע את המשפט הבא: ";אוקי.. היה נורא נחמד, באמת, אבל אני פחות בקטע של שלישיות כרגע... תודה";.
";אני מתה לילדים";
את בדרך אל בליינד דייט דרך אתר היכרויות, נראה לך שהוא בחור רציני, את יודעת מה את רוצה וממש לא בא לך לבזבז את הזמן – את כאן בשביל קשר רציני. נכון שהשעון דופק, לכל החברות שלך כבר יש, ואולי את ממש מוכנה, אבל הוא באמת צריך לשמוע שאת מתה לעשות ילד לפני שהבירה שהזמין הגיעה לשולחן? ואתה, אחרי שבילית כל היום עם האחיין שלך, שהוא באמת חמוד, אבל גם די מתיש, אולי כדאי שתחסוך את התובנות שלך על כמה שאין לך כוח להיות אבא לפני גיל 45.
";כל מוצ";ש אני בהפגנה!";
אין מה לעשות, כשמדובר בפוליטיקה, הרבה רגשות עולים בנו. ואם יש חילוקי דעות בפוליטיקה? אין לדעת לאן תגיע השיחה, ויש סיכוי טוב שהיא תרחיק לוויכוחים שבינם לבין בליינד דייט מרחק רב, רב מדי. כשאתם מכירים מישהו דרך אתר היכרויות, לא צריך לפחד מפער בעמדות פוליטיות, אבל בטוח שלא צריך להבריח את הסיכוי הבא שלכם לאהבה בהעלאת הנושא הטעון הזה במהלכה של פגישה עיוורת. יש דברים שעדיף לדבר עליהם כשמכירים קצת יותר טוב.
";אין לי גרוש על התחת";
סקסיים לא תצאו ממשפט כזה. אם את מדמיינת שהוא גבר שרק מחכה לאסוף אותך לזרועותיו הרחבות ולדאוג לך, את כנראה טועה. ואם אתה אולי חושב שזה הולם לא רע את האפיל הזרוק והמגניב שלך להיות מרושש – טעות בידך. האמת היא שסביר להניח שהמצב הכלכלי קשה לשניכם, אבל כשזה נוגע לתשלום החשבון בסוף הפגישה, רצוי שתהיו בצד הנדיב של המתרס בלי להוסיף הצהרות על מצבו של ארנקכם כרגע. בימינו לא תמיד הגבר חייב להזמין, אבל תמיד נעים שמישהו מציע להתחלק, או לשלם את הטיפ. מה שבטוח, לבקש ממנה לשלם את החשבון כי אתה מרושש לגמרי, זה נתיב בטוח לסוף מערכת יחסים שאפילו לא התחילה, וחזרה לחיפוש בליינד דייט אחר.
";שיט, שכחתי לקחת את התרופה שלי";
לכל אחד יש את המשברים האישיים שעבר, את הדילמות והקשיים, כל החומרים שהופכים אותנו לאנשים מורכבים, מעניינים, שהאדם השני ישמח יום אחד לגלות ולחלוק אתנו. אבל לא היום!! זו הרי עדיין בסך הכל פגישה ראשונה. אתר היכרויות אמנם סולל לנו דרך למציאת אהבה וקשר אינטימי, אך כרגע רצוי להתעסק בצדדים החיוביים והקלים יותר שבנו. אל דאגה, כל דבר בזמנו.