פיקוד העורף התרעה במרחב

1 2

מוצאים רומנטיקה כבר בדייט הראשון

הנה כמה רעיונות לרענון הרומנטיקה בדייט הראשון

מערכת רשת 24/11/12 22:00 

אתר הכרויות בחינם: מוצאים רומנטיקה כבר בדייט הראשון
                    
נגמרו לכם הרעיונות לדייטים? נמאס לכם ללכת למסעדה, בית קפה או סתם לסרט? הנה כמה רעיונות לרענון הרומנטיקה בדייט הראשון, אותם תוכלו למצוא בקלות דרך אתר הכרויות בחינם
 
מצאתם דרך אתר הכרויות בחינם בת זוג או בן זוג ואתם מתכננים את הדייט הראשון האולטימטיבי? דייט רומנטי, מקורי ומיוחד הוא בדיוק הדרך לכבוש את לבו או לבה של החצי השני, גם אם מדובר על הכרות קצרה שלא צפויה להוביל למשפחה וילדים. והאפשרויות הן אינסופיות. אפילו דייט קלאסי יכול להפוך לדייט החלומות עם קצת השקעה והרבה רומנטיקה.
 
אתר הכרויות בחינם דרכו אתם מחפשים את החצי השני שלכם מציע הרבה אפשרויות, אבל מה לגבי רעיונות לדייטים? גברים יקרים, תמיד יש מקום לרעיונות חדשים, שיפתחו את הלב לאהבה.
 
באור יום
דייטים ראשונים לפעמים מצליחים טוב יותר באור יום. בני הזוג לא מכירים היטב זה את זו, ולכן האנשים סביב, ההמולה היומיומית ושאון העיר יכולים לסייע בהרגעת העצבים והחששות.
 
היזכרו במשהו ששוחחתם עליו במהלך הצ'אטים והפתיעו את הצד השני בדייט שקשור לשיחה. לדוגמה: היא הזכירה כי היא רוצה להחליף אוטו בקרוב אבל אינה רוצה לבצע רכישה כה משמעותית לבדה. קחו אותה לנסיעת מבחן של המכונית אותה היתה רוצה לרכוש. תשומת הלב, העובדה שזכרתם, הרצון לעזור – כל אלו יכבשו גם את הלב החשדן ביותר, אם לא ברומנטיקה אז לפחות במקוריות.
 
האם הדייט שלכם מדברת כל הזמן על חיית המחמד שלה? קחו אותה ליום התנדבות בבית מחסה לחיות נטושות. דייט שלא עוסק בך או בה, אלא בנתינה ואהבה של הזולת ירשים כל בחורה שרוצה למצוא אהבה. ומי יודע? אולי תמצאו את עצמכם מאמצים כלבלב או חתלתול יחדיו.
 
תרבות היתה מאז ומעולם דרך להגיע לרגשות הכי טהורים ועמוקים. אם אתם מעוניינים לפנק את בת הזוג בדייט מטהר, מרגש ומלא ביופי, קחו אותה לאחד מהמוזיאונים הרבים בעיר. האמנות סביב תהווה תפאורה יפהפיה וייחודית והרגשות שיתעוררו בכם יבטיחו שיחה קולחת, שממנה רק השמיים הם הגבול.
 
בלילה
אין כמו מוזיקה לקירוב לבבות בין כל בני האדם. הופעה של הלהקה או האמן האהוב על שניכם יכולה לשבור את הקרח ברגע. האווירה מחשמלת, ההמון נלהב, המוזיקה, גם אם מדובר על הכרויות לדתיים או בליינד דייט, זהו דייט שלא יכול להיכשל.
 
סרט נשמע כמו רעיון נדוש לדייט, אבל צפייה בסרט לאור הכוכבים, עם בקבוק יין ושמיכה חמה היא הרומנטיקה בהתגלמותה. אם יש לכם גג, אתם יכולים לארגן לבת הזוג הקרנה פרטית על הגג, כשהקיר הוא המסך והכוכבים למעלה הם הצופים היחידים. רק זכרו לכבות את הסלולרי!
 
אומרים שהדרך ללבו של גבר היא הקיבה. אבל מה לגבי האישה? הוכיחו לדייט שלכם שאתם גברים נאורים ובטוחים בגבריות שלכם ובשלו לה ארוחת ערב. כי זה שנפגשתם דרך אתר היכרויות בחינם לא אומר שאי אפשר להשקיע.
 
שימו לב: לנגב פיתה בחומוס לא נחשב כארוחה! השקיעו במתכונים, קנו בקבוק יין טוב לפי בחירתה, הדליקו נרות ושבו יחדיו ליהנות מארוחה טובה ושיחה טובה.