פיקוד העורף התרעה במרחב

1 2

לאן יוצאים לדייטים?

דייטינג: מקומות לא מקוריים אך מוצלחים לפגישה

מערכת רשת 08/05/13 21:00 

נכנסת לאתר היכרויות, שוחחת עם בחור נחמד, דיברתם, פלרטטתם והחלטתם להיפגש. איפה? לא חייבים להמציא את הגלגל מחדש – הנה כמה הצעות בשביל דייטינג מוצלח וקליל
אז איפה נפגשים? היא מחליטה? הוא קובע? מה הרעיון מאחורי זה? טוב ששאלתם.
קודם כל, כדאי לבחור מיקום נייטרלי, משהו באמצע הדרך בינו לבינה, כדי ליצור הרגשה של נוחות. לא מומלץ להפגש אצל אחד מכם בהתחלה. צאו החוצה, למקום שבו לאף אחד אין עליונות או יתר שליטה על הסביבה. אחד העקרונות החשובים בשביל דייטינג מוצלח זה נוחות ותחושת שיוויון.
דבר שני, אם מדובר בדייט ראשון או שני כדאי לבחור מקום שמאפשר ";יציאת חרום"; במקרה שהדייט לא זורם ושמאפשר את זה בצורה אלגנטית ולא פוגעת. כי מה לעשות, רוב הדייטים לא מניבים מערכת יחסים רצינית.
בסופו של דבר, אפשר להתפרע עם מקומות מקוריים, אבל זה לא תמיד מתאים, לא תמיד יש כוח לחשוב יותר מדי ולפעמים האופציות הלא מקוריות יכולות לעשות את העבודה. בואו נסגור שלוש אופציות שכאלה.
הבחירה הקלאסית – בית קפה
מה שנחמד בבתי קפה זה שמצד אחד הם מאפשרים שיחה, שזה טוב לדייטים שבהם מגלים קשר אינטלקטואלי חזק, או זרימה נחמדה בדיבור, ומצד שני הם מאפשרים גם הרבה הסחות דעת במקרה שבו השיחה היא לא הצד החזק של בני הזוג. יש מה לעשות עם הידיים, יש עוד אנשים בסביבה שיכולים ליצור נושאים לשיחה או לפחות לעשות קצת רעש שיפחית את המבוכה במקרים בהם השיחה פחות זורמת. ובכל מקרה, מה שלא יהיה, לפחות שתית קפה טוב.
סנוקר
הבחירה הזאת תלויה כמובן ביכולת שלכם לשחק, למרות שיש יתרון בלהיות גרועים. אם מתחשק לכם ללכת על זה, לבטח תהנו מהתנועה מסביב לשולחן, מהמשחק, מהתחרות, מהשיחה הקולחת מעצמה בעקבות העיסוק המשותף.
המשחק גם יכול לגלות לכם הרבה על טיב החיבור בינכם. אפשר לעבור את המשחק כמעט בלי דיבור,קשר עין או מגע. מצד שני אפשר לעבור אותו עם הרבה צחוק, קשר עין, מגע ופלירטוט. הדרך שבה תשחקו תספר לכם כמה כימיה יש בינכם. וגם אם אין הרבה – לפחות תהנו מהמשחק.
ים
ים זה מקום נפלא בשביל דייטינג כי גם הוא מלא באפשרויות. אפשר לטייל על החוף ולדבר, אפשר להכנס ולרחוץ ביחד (בדרך כלל מתאים לדייטים מאוחרים יותר), אפשר לשבת ביחד ורק לראות את השקיעה. הים גם מאפשר הרבה הסחות דעת ונושאי שיחה, או שתיקה בהתאם לצורך.
הרוח והרעש של הגלים כל כך נעימים ומרגיעים בפני עצמם שאפשר גם פשוט לטייל או לשבת על החוף בלי כל צורך להצחיק או להרשים או לעניין. זו חוויה שאפשר פשוט לחוות אותה ביחד. גם מהשתיקה לומדים הרבה.
בענייני דייטינג יש הרבה אלמנטים: המיקום, התזמון, העונה בשנה. אבל בסופו של דבר הכי חשובה הגישה. לא לשכוח שכולנו באנו להנות סך הכל, ומי יודע, אולי גם למצוא את החצי השני שלנו. בהצלחה.