פיקוד העורף התרעה במרחב

1 2

מזלות

התאמה זוגית בין מזלות

19/05/13 21:00 

דייטינג: התאמות בין מזלות
כשנכנסים לעולם של דייטינג, במיוחד באתר היכרויות, מגלים שהאופציות רבות מספור. אז איך לסנן? למה לא לפי מזלות? קבלו את הזיווגים השמימייים האופטימליים
·         טלה עם שור
התאמה זוגית מעניינת, השור יכול ללמוד הרבה מהטלה על התלהבות והיסחפות, על איך חיים את הרגע ומרגישים בכל הכח. הטלה ילמד קצת על חיים עם רגליים על הקרקע, על איך חיים בצורה פרקטית ומעשית. יכול להווצר דייטינג מעניין ומגוון.
 
·         תאומים עם אריה
פה יכול להיווצר קשר יפה מאוד, בתנאי שהתאומים יסכימו להתחייב. תאומים מאוד אוהבים את החופש שלהם וקשה להם עם מחויבות ממושכת וזה משהו שגם האריה צריך להבין, כי האריה הוא די שתלטן ואוהב להרגיש מחויבות רבה. אם השניים ילמדו להסתגל אחד לשני יכולה להווצר זוגיות יפה ומרגשת.
 
·         סרטן עם בתולה
שני מזלות רומנטיים מאוד, שייצרו דייטינג מרגש. הבתולה מאוד ביקורתית ולא תמיד קל לה, והסרטן מופנם ומקבל בקלות יחסית את התכונה הזאת. בגלל הרומנטיות והמשפחתיות של שני המזלות יכולה להווצר זוגיות ממושכת ויציבה, אבל צריך תמיד לשים לב שהם נמצאים ביחד מהסיבות הנכונות.
 
·         מאזניים עם גדי
יש כימיה רבה בין שני המזלות האלה, הגדי זקוק מאוד לתחושת ביטחון ויציבות במערכת היחסים והמאזניים הרגיש והמכיל קולט את זה ונותן מעצמו המון. עם הזמן כשנוצר האמון הגדי מתרכך לכיוון המאזניים מה שנותן למאזניים את תחושת ההצלחה לה הוא זקוק.
 
·         עקרב עם עקרב
השילוב הזה יכול להיות בעייתי מאוד או נפלא ומיוחד, תלוי מאוד ברמת הנאמנות שקיימת בקשר. העקרב קנאי ורכושני וזקוק לתחושת ביטחון מוחלטת, גם לעצמו וגם לחברים ובני המשפחה. במידה שקיים שם הביטחון והנאמנות העקרבים ייתמסרו לחלוטין ויהיו לגמרי בתוך הקשר.
 
·         קשת עם דגים
הניגוד בין שני המזלות האלה יכול ליצור שילוב מגוון או התנגשות. הקשת משוחרר ועצמאי, אוהב לטייל ולחוות, זקוק להרבה מגע פיזי וחום. הדגים אוהב יותר להיות בבית, ליצור, ולהרגיש דברים בצורה יותר פנימית. הרגישות הרבה של הדגים יכולה להיות כאן לעזר כשהוא יצטרך לתת לקשת את הדברים שלאו דווקא באים לו בטבעיות.
 
·         דלי עם דלי
השילוב המנצח. הדלי יצירתי ומשוגע, צריך כל הזמן ריגושים וגירויים חיצוניים, אוהב להתנסות, חברותי מאוד ונהנה להכיר אנשים חדשים. שילוב מומלץ מאוד.
 
לסיכום – אם מדברים על דייטינג אמנם יש את השילובים הטבעיים ביותר אבל הוכיחו כבר פעם אחר פעם שמה שהכי חשוב בסופו של דבר זה הכימיה, ותמיד יש יוצאי דופן בכל נושא, אז צאו, תהנו, גם אם זה לא ייגמר במערכת יחסים רצינית אפשר ללמוד ולבלות אחת עם השני ואם יתמזל מזלכם תמצאו גם אהבה.