פיקוד העורף התרעה במרחב

1 2

כך תגרמי לו לחזר אחרייך

כך תגרמי לו לחזר אחריך כבר אחרי דייט אחד

מערכת רשת 19/05/13 21:00 

 

היכרויות: כך תגרמי לו לחזר אחריך כבר אחרי דייט אחד
מוצאת את עצמך אחרי דייט מושלם מחכה יותר מדי זמן שיתקשר? מרגישה שהוא מכתיב את הקצב ואת נגררת? הגיע הזמן לעצור, לבדוק את עצמך ולהחליף תפקידים
מה זה רומנטיקה
השאלה האמיתית היא לא מה זה רומנטיקה, אלא מה זה רומנטיקה בשביל גבר, ומה זה בשביל אישה. רמז – מדובר בהגדרות שונות! נשים נוטות לפרש רומנטיקה כתקשורת, חיבור, שיחות מול האח, החזקת ידיים ועשיית אהבה (לא סקס, חלילה). עבור גברים רבים מדובר במשחק שיש לשחק במטרה להשיג דייט עם אשה בה חושקים.
איפה הבעיה
הבעיה נוצרת כאשר הגבר מרגיש שהוא לא צריך להשיג את האשה שמולו, ואז הוא כבר לא זקוק לכלי של החיזורים והרומנטיקה. זה לא תמיד רע כשגבר מרגיש בטוח, אבל אם את מרגישה שהוא הולך ומתרחק, הגיע הזמן לעשות משהו כדי שיחזיר לך אהבה ויגרום לך להרגיש רצויה.
מה עומד מאחורי זה – הצד שלו
חשוב לזכור שאת לא תמיד יודעת מה הסיבה שהוא לא מחזר כפי שהיית רוצה, או שהפסיק לחזר. לפעמים הוא לא חוזר אליך כי הוא עסוק, טרוד, ולא כי את לא מוצאת חן בעיניו. ויכול גם להיות שהקצב שלו שונה משלך ושניכם צריכים להתרגל פה לקשר הזה. לכן הטיפ הראשון הוא לא לקחת את הכל אישית.
לא לשחק!
כאמור, גברים לא רודפים אחרי משהו שכבר השיגו, אבל אם יבחינו שאת עושה מניפולציה כדי לגרום לו לרדוף אחריך, לא יסלחו לך על זה. אף אחד לא אוהב שמשחקים בו, במיוחד בעולם של היכרויות, שידוכים ודייטינג.
להחזיר את עצמי למרכז
אז איך עושים שינוי בלי להכנס למשחקים מלוכלכים?
הדבר החשוב ביותר הוא לעצור לרגע ולשאול את עצמנו האם שמנו אותו יותר מדי במרכז, ושכחת קצת את עצמך ואת העולם שלך? ברוב המקרים תוכלי להבחין כי מהרגע שראית בו את החצי השני שלך, הפסקת לקבוע תכניות עם חברים שלך, רק למקרה והוא יהיה פנוי היום, ואת נוהגת לסנן יותר ויותר טלפונים כשאת איתו.
החזרה לחיים שלך, לעיסוקים שלך ולתחומי העניין שלך לא רק תמלא את הזמן שלך בעיסוקים ותהפוך אותך לפחות מושגת בשבילו, אלא בעיקר תחזיר לך את הבטחון העצמי. כולנו מכירות את התופעה ה"מאגית" שקורית כשאנחנו מוצאות אהבה וכשקשר הולך ומתקדם – אנחנו שמות ושמים את עצמנו פחות ופחות במרכז, והבטחון העצמי שלנו תלוי לחלוטין בבן או בבת הזוג שלנו, במקום להשאר אצלנו.
אין קיצורי דרך
אין קיצורי דרך בחיים, ומשחקים ומניפולציות לא יעזרו, אבל כמו בהרבה מקרים של היכרויות ומערכות יחסים, בסוף אנחנו מגלים שמערכת היחסים הכי חשובה ומכריעה בתוך זוגיות היא זו שיש לנו עם עצמנו, אז תקבעי עם עצמך דייט בהקדם!