פיקוד העורף התרעה במרחב

1 2

איך להציג את עצמך בצורה מושכת

אילו חלקים של עצמך הכי כדאי להציג במהלך בליינד דייט דרך אתר היכרויות? בשביל זה אנחנו פה

21/10/12 13:25סיפורי אלף לילה ולילה

הפגישה הראשונה, ובטח כשמדברים על פגישה עיוורת דרך אתר היכרויות, היא לא ההזדמנות האחרונה לספר על קורות חייך מא' ועד ת'. יש מקום למסתורין, יש מקום גם לצנזור. לא מומלץ לדבר על דברים שלא גוררים תגובה.

הרעיון של בליינד דייט הוא שיחה דו סיטרית, ולא מונולוגים ארוכים על הילדות או על המשפחה. לא כל אחד שתכירו בשיטוטייכם בתוך אתר היכרויות הוא האדם המתאים לשיחות נפש. אם זה יתפתח ויהיה קשר רציני, יהיה לזה זמן בהמשך.

חשוב מאוד להציג את עצמכם כאנשים שיודעים להקשיב, אבל לא ככאלה שאין להם מה לספר. לכן כדאי לשים לב שכל אנקדוטה לא תיארך יותר מדקות ספורות. שימו לב לתגובות, אם מי שממול רוצה להכנס באמצע עם סיפור משלו/ה – וכמובן לאפשר להם. ככל שתמצאו יותר דברים משותפים, יש יותר סיכוי לשיחה נעימה וקולחת.

מה אתה מחפש?

שאלה לגיטימית ונפוצה במיוחד כשמכירים דרך אתר היכרויות. כדאי לעבור על השאלה הזאת לפני הדייט, כשמדברים בטלפון או בצ'אט של אתר היכרויות, כדי למנוע מצב לא נעים בדייט עצמו כשהתשובה לא לרוחכם. אבל אם שכחתם לעבור על הנושא הזה לפני כן, ובכל זאת הוא עולה, יש כמה תשובות שיכולות להתאים.

קודם כל, כמובן, צריך לתת תשובה כנה. מן הסתם זה יתגלה בהמשך בכל מקרה.

אז אם לא סיימת עם חיי הרווקות ואת מחפשת קצת פאן, כדאי להביע את זה עם טאקט. התשובה ";פשוט להנות";, היא פשוטה, קלילה ולא מחייבת. אם הצד השני באותו ראש היא תתקבל בשמחה. אם לא – לפחות הוא יידע שאת לא בשבילו. אותו דבר בהיפוך מגדרי.

ואם את כן מחפשת מערכת יחסים רצינית ומחייבת, גם את התשובה הזאת צריך לנסח נכון, כדי לא להלחיץ. ";המטרה הסופית היא אהבה";, ותשובות בנוסח הזה ייגרמו לו להבין שאת לא משחקת משחקים אבל גם לא ייצרו את הרושם שאת רוצה לקחת אותו לרבנות מחר. בהיפוך מגדרי זה נפוץ קצת פחות, אבל בעולם יש הכל מהכל.

ביטחון ונעימות

בסך הכל, המטרה של כולנו, רווקים, רווקות, זוגות, שלישיות, היא להנות. קחו את הדייט בקלילות, חייכו הרבה, אתם לא עומדים למשפט. כדאי לשלב הומור ולא לחקור אחד את השניה לפרטי פרטים. מומלץ להזהר עם כל סוג של הומור מיני, כדי לא ליצור מבוכה, אתם לא יודעים עדיין מה זורם עם האדם שמולכם. גם הומור עצמי מתקבל בברכה, אבל בטאקט.

ואם בכל זאת לחזור למשפט ששמרנו לאמא – פשוט תהיו עצמכם. חשבו איזה חלק של עצמכם אתם הכי אוהבים, ותזרמו איתו. מה שתשדרו זה מה שיתקבל.

 

 
בואו להידלק ב – JDate!