פיקוד העורף התרעה במרחב

1 2

גבר-ילד הוא גבר-גבר או ילד-ילד?

איך תדעי אם מולך יושב גבר אמיתי? טוב ששאלת

מערכת רשת 20/10/12 22:00 

 

היכרויות: גבר-ילד הוא גבר-גבר או ילד-ילד?
הכרת באתר היכרויות גבר שמצא חן בעיניך, אבל לאחר מכן גילית שהוא לאו דווקא מחפש או יודע מה זה קשר רציני. איך תדעי אם מולך יושב גבר אמיתי? טוב ששאלת
אין קונפליקטים
לגבר-ילד בדרך כלל יש חיים נוחים, נוחים מדי. עד כדי כך נוחים שהוא לא יוצא מגדרו כדי לרצות אותך, שלא לומר להכניס אותך לחייו. לרוב מדובר בגברים שלא התמודדו עם קשיים ואתגרים גדולים בחיים, ומצאו את עצמם חיים באי של נוחות, עם הרגלים קצת ילדותיים כמו משחקי וידאו/מחשב, אירוח חבר'ה עד אור הבוקר, דירה לא ממש מסודרת (בלשון המעטה). כל אחד מאלה הוא תמרור אדום שצריך לשים לב אליו. זה לא אומר לעשות מיד אחורה פנה, אבל לפתוח טוב טוב עיניים.
תני לי אוויר
כשגבר-ילד פוגש אישה, במהרה יגיעו היחסים לחלק שבו לאישה יש צרכים, בקשות, רצונות. אבל בעוד שבמערכת יחסים נורמלית שני הצדדים עושים מאמצים כדי להגיע לעמק השווה, הגבר-ילד יחווה את הצרכים האלה כפלישה למרחב שלו, ולכן ימנע מלעשות החלטות שיצמצמו את החופש והמרחב שהוא כל כך רגיל אליהם. זה כמובן לא קשור רק אליך, אבל אם תשמעי את המשפט ";אני צריך ספייס"; לעתים קרובות מדי, הרי לך תמרור נוסף.
בהכללה גסה
אם כמה מהנקודות הבאות נכונות לגביו, כנראה שבמקום למצוא אהבה מצאת פרויקט חדש ולא מתגמל במיוחד:
·         אם עדיין תלויים אצלו פוסטרים על הקירות, במיוחד כאלה של בוב מארלי עם עלה ענקי של מריחואנה.
·         אם הוא עדיין עושה כביסה אצל אמא.
·         אם אין לו מושג איך לדבר אתך בדייט ראשון.
·         אם הוא מרוכז בעצמו.
·         אם אבא ואמא עדיין מנהלים לו את חשבון הבנק.
ועכשיו באמת - מה זה גבר-ילד?
קשה מאוד להגדיר גבר-ילד מבלי להיתפס להכללות. וברור שתוכלי להכיר באתר היכרויות ובמקומות אחרים אינספור גברים מקסימים, עצמאים, רגישים וגם במקרה שרופים על ה- Wii שלהם ועדיין אוהבים להשתטות.
ישנם גברים שלמרות היותם בוגרים לאו דווקא עברו תהליך התבגרות שהביא אותם להתמודד עם עובדות החיים, עם הצורך להתפשר ולקבל החלטות. זה יכול להתבטא בהימנעות מלבחור נתיב לקריירה, רתיעה ממערכות יחסים רציניות עם בן או בת זוג, והסירוב לתכנן תכניות לעתיד. גבר כזה יגיד שהחיים צריכים להיות כיפיים כל הזמן, וכל מה שלא כיף לו, הוא פשוט לא מוכן לעשות.
סמכי על עצמך
קשה להאמין שתוכלי לעלות עליו מיד בדייט הראשון, אבל סמכי על עצמך, כי כבר עשית היכרויות עם בחורים מהסוג הזה. וכשזה עובר את הגבול תחתכי ותעברי הלאה. את צריכה גבר-גבר.

 

בואו להידלק ב – JDate!