פיקוד העורף התרעה במרחב

1

סמנתה פוקס מגיע לגמר החגיגי!

26/07/12 21:00גמר מפתיע לעונה השביעית והמפתיעה של רוקדים עם כוכבים -

3 זוגות הגמר הגדול של העונה השביעית של רוקדים עם כוכבים – כוכב הילדים אסף הרץ, הקומיקאי מיקי גבע והשחקנית והזמרת עמית פרקש, יתמודדו בפעם האחרונה העונה על רחבת הריקודים, על תואר זוכה העונה השביעית. במשדר הגמר הנוצץ, תתארח כוכבת הענק הבינלאומית סמנתה פוקס !!!

יום שבת, ה21/7, בשעה 21:00, רשת

 

לאחר עונה מרתקת ועמוסת הפתעות (החל מצמד המנחים החדשים, דרך ההדחה המפתיעה של בראבא ועד הפרישה המרגשת של אילנית), מתמודדי גמר העונה השביעית של "רוקדים עם כוכבים" מצחצחים את נעלי הריקוד שלהם, לפני העלייה האחרונה לרחבת הריקודים, אל הריקוד שיכריע מי יהיה הזוג המנצח של העונה. בגמר תתארח זמרת הענק הבינלאומית, סמנתה פוקס, ותבצע את השיר TOUCH ME . הגמר ישודר ביום שבת, ה21/7, בשעה 21:00, רשת .

שלושת זוגות הגמר – השחקן אסף הרץ וזוגתו לרחבת הריקדים ,מאשה, הקומיקאי מיקי גבע וזוגתו לרחבת הריקודים יוליה, והשחקנים והזמרת עמית פרקש, עם בן זוגה לרחבת הריקודים אורון דהן, יתמודדו זה מול זה על תואר המנצח הגדול של העונה, במשדר גמר חגיגי במיוחד ויסכמו עונה מרגשת ועמוסת הפתעות וחידושים.

במסגרתו משדר הגמר, תגיע להופעת כוכבת הענק הבינלאומית משנות ה-80, סמנתה פוקס ותבצע את השיר TOUCH ME  , השיר שהפך לאחד השירים המזוהים ביותר עם שנות ה80 . פוקס בת ה-56, לא זרה לעולם המחול, עת החלה את הקריירה שלה כשהיא משלבת בין שירה לריקוד קלאסי.

הגמר הנוצץ של העונה השביעית של "רוקדים עם כוכבים" יועבר בשידור חי, ביום שבת, ה21/7, בשעה 21:00, רשת