פיקוד העורף התרעה במרחב

"רשת כלכלית" תכנית הכלכלה של רשת

רצועה חדשה בהנחייתה של שרון כידון תעסוק בכלכלה וצרכנות בפן ידידותי

מערכת רשת 13/11/13 22:00"רשת כלכלית" רצועה יומית חדשה, בהנחייתה של שרון כידון תשודר בימי רביעי וחמישי ב 23:15 החל מה-13 בנובמבר ברשת.
התוכנית תעסוק בענייני היום בכלכלה. מה היה היום?, מה ניתן ללמוד מאירוע היום בתחום הכלכלי?, מה יש לעשות כדי לשנות או לתקן את התנהלות הכלכלית של כל אחד ואחת מאתנו?.
התוכנית למעשה תיתן לצופים ארגז כלים ותטפל בנושאים שעל סדר היום הכלכלי החברתי השיווקי והצרכני.
"רשת כלכלית" תעסוק גם בתופעות בתחום הנדל"ן, הטכנולוגיה והייטק  ותחשוף בפני הצופים את הטרנדים העכשוויים ביותר בכל תחום,
תוך כדי מתן טיפים מיידים ליום המחר ולצרכנות נבונה יותר.
"רשת כלכלית" תתאפיין בשימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, שתלווה את מנחת התוכנית בהמחשת נתונים כלכליים באופן העכשווי ביותר שנבנה במיוחד לצרכי התוכנית.
בתכנית יתארחו פרשנים מתחומים שונים , כאשר דנה סומברג לשעבר כתבת הפלילים והתחבורה של חדשות ערוץ 2 תשמש ככתבת השטח של התכנית.
שרון כידון, עיתונאית ומגישה נבחרה להנחות את התוכנית "רשת כלכלית". כידון, בעלת תואר שני בתקשורת ועיתונאות, מרצה במכללה האקדמאית קריית אונו בשיווק ובתקשורת הגישה וערכה בעבר את "תיק שיווק" , את התכנית הכלכלית "סוגרים חשבון" בטלוויזיה החינוכית  שעסקה בעולם הפרסום ובשנה האחרונה הגישה  לצידו של שי גולדן את תוכנית האקטואליה "מדברים על זה" וכן את "איך זה עובד" , ב"רשת".
בנוסף, כידון מגישה פעם בשבוע את התוכנית הכלכלית "סוגרים חשבון" בחינוכית 23 ואת תוכנית הרדיו "מייבשים את הביצה"  אותה היא מגישה לצד שי גולדן זו השנה הרביעית בהצלחה. בשנת 2011 זכתה תוכניתם  בפרס תוכנית המלל הטובה ביותר. 
 
נגן וידאו

שם הפריט: מגזין כלכלי חדש - רשת כלכלית
קוד זיהוי:229065