פיקוד העורף התרעה במרחב

מלחמת המינים

המלחמה שבסופה היינו אמורים לדעת מי החלש ומי החזק, מי השולט ומי הנשלט

19/06/15 21:00מלחמת המינים היא אחת המלחמות הקדומות ביותר. מלחמה שבסופה היינו אמורים לדעת מי החלש ומי החזק, מי השולט ומי הנשלט. זאת המלחמה היחידה בעולם שאין לנו אומדן לגבי מספר פצועים, פרודים או חלילה גרושים פלוס. ועדיין אנחנו רצים להילחם שם יום יום בתקווה שיום יבוא ואנחנו הגברים ננצח. מלחמת הכח נגד המוח!

אם נלך אחורה בשנים נגלה שהמלחמה הזו התחילה עוד בימי גן עדן, כאשר אדם אמר לחווה לא לאכול מהתפוח וחווה אחרי דין ודברים עם נחש החליטה לאכול. אתם קולטים? היא העדיפה להקשיב לנחש ולא לגבר שלה.

בשביל לנצח אישה צריך לחשוב כמו אישה וכאן מתחילה הבעיה כי נשים חושבות מורכב, בזמן שגברים חושבים פשוט (פשוט תגידי מה את רוצה).

אחד ההבדלים הבולטים בין המינים הוא בעיקר בתחום ההכרויות. גברים הם כמו דייגים בזמן שנשים הן כמו ציידות. ההסבר הוא פשוט: גברים מתחילים עם נשים בשיטת הדייג, זורקים רשת, מה שנתפס נתפס ללא קשר להתאמה מיוחדת או מכנה משותף כל כך ברור. נשים לעומת זאת הן ציידות. הן מגיעות לשטח, סוקרות את האזור, קולטות את המטרה, שולחות חץ ומשם אתה אבוד!

תמונה גדולה

שם הפריט: גיידייט
קוד זיהוי:216744
מלחמת המינים
 

 

אומרים שמאחורי כל גבר מצליח עומדת אישה מוצלחת. אבל מי עומד מאחורי אישה מצליחה? את זה לא שמעתי אף פעם.

לקחתי לעצמי רגע לחשוב ולנסות להבין מה אני מפספס. יש מצב ששיקרו לנו כל השנים? אולי אנחנו לא החזקים? יכל להיות ששנים אבא שלי מפחד מאמא שלי ולא ידעתי? יכול להיות שהכל היה תרמית אחת גדולה?

אני יכול להגיד לכם שזה שאני חזק ממנה פיזית זה אולי נכון, אבל בגלל זה כל פעם שצריך להרים דברים כבדים אני הכתובת. אני גם גבוה ממנה, שזה מעולה מבחינתה, כי ככה יש לה מי שיוריד דברים מהמדף במקום שהיא תיקח שרפרף. כשחושבים על זה עם נתונים כאלה בזמן התנ"ך יכולתי להיות שליט רב עוצמה או איזה גלדיאטור. במקום זה היא הפכה אותי לכלבויניק.  

לסיכום, הכח של הנשים הוא בזה שהן מתייעצות בכל נושא ולנו הגברים אין סיכוי. כי כשאתה רב איתה אתה רב עם כל החברות שלה ומולן זה קרב אבוד. פעם ניסיתי להתייעץ עם חבר וזה נגמר בזה שישנתי שבוע על הספה בסלון. לגבי הכח הפיזי אני לא מסכים עם זה שאומרים שנשים חלשות כי אולי אין לה כח להרים שקית מהסופר, אבל לחזור מעזריאלי עם שבע עשרה שקיות בלי לבקש עזרה- את זה היא עושה בקלות.

אז שלא יעבדו עליכם...