פיקוד העורף התרעה במרחב

המייקאובר האמיתי חוזר:

"בא לחדש לכם" עם מושיק גלאמין חוזרת לעונה חדשה

מערכת רשת 26/06/13 21:00



 


";בא לחדש לכם"; עם מושיק גלאמין חוזרת לעונה חדשה החל מה-27/6, בימי רביעי וחמישי בשעה 18:50 ב";רשת";


";בא לחדש לכם";, בהנחייתו של מושיק גלאמין, חוזרת לעונה שלישית, מרגשת יותר ומפתיעה יותר. ";בא לחדש לכם"; מציגה כיצד ב-12 שעות בלבד, הכוללות שיפוץ קל והום סטיילינג, ניתן לעשות מהפך דרמטי בבית. מהפך שמביא לשינוי המיוחל אצל דיירי הבית.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: מושיק עונה 3
קוד זיהוי:186680
מושיק עונה 3
 

 


במסגרת החידושים של העונה החדשה, ";בא לחדש לכם"; תגיע לאלה הזקוקים במיוחד לחידוש בבית ובהם כפר גמלאים במרכז הארץ ומשפחות אומנה של ילדים שהוצאו מבתיהם בצו שופט.
בעונה החדשה, בדומה לעונות הקודמות, יבקר מושיק בבתים שונים בכל רחבי הארץ וייחשף לסיפורים האנושיים ולסיבה העומדת מאחורי הרצון בשיפוץ והצורך בשינוי. בעונה החדשה, בין המשפחות שיזכו לשינוי מידיו של גלאמין וצוות המומחים תהיה משפחת ברגשטיין מירושלים אשר לא מצליחה לתפוס שליטה על הבית מאז שאם המשפחה נפטרה.

 


משפחה נוספת שתתחדש תהיה משפחת סטרץ שהחליטה לפרוש ממרוץ העכברים הקפיטליסטי והעבירה את חיי המשפחה לאוהל, אך מתקשה לסדר בו חללים שיתאימו לצורכי המשפחה.
סיפור מרגש אחר הוא סיפורה של משפחת פפר, שאם המשפחה החליטה להתגרש מגואל רצון, אביהם של שמונת ילדיה ולעזוב את הכת שלו, ומאז היא מנסה להתרגל לחיים החדשים ומבקשת ממושיק לסייע לה בהתאמת הבית לה ולשמונת ילדיהם.

 


העונה תורכב בחלקה מפרקים מיוחדים שיכללו שיפוץ גדול ונרחב יותר שיעשו מהפך גדול במיוחד בבית או במוסד.
העונה השנייה של ";בא לחדש לכם"; סיימה בממוצע של 10.5% רייטינג ורשמה בחלק מפרקי העונה רייטינג שיא של 15.4%.
";בא לחדש לכם 3";, החל מה-27/6, בימי רביעי וחמישי בשעה 18:50 ב";רשת";.

חברת הפקה: ענני תקשורת
עורכת: רנן פריד