פיקוד העורף התרעה במרחב

"בא לחדש לכם" חוזרת בעונה חדשה!

התכנית שלקחה את המייק-אובר לשיאים חדשים חוזרת בגדול

04/08/15 21:00 

בתכנית "בא לחדש לכם", נכנס המעצב מושיק גלאמין לבתים ברחבי הארץ, ולאחר היכרות קצרה עם יושביו מעצב את ביתם: הוא מכניס צבע, אישיות, שיק, ועל הדרך נותן טיפים לעיצוב חכם ומדגים כיצד "לעשות זאת בעצמכם".

 

תמונה גדולה

שם הפריט: בא לחדש לכם
קוד זיהוי:220505
 

 

גלאמין צלל הישר אל הצילומים עם הצוות הנאמן המלווה אותו בכל עונה, ויחד הם משנים חיים!

 

גם בעונה החדשה כמו בעונות הקודמות, 12 שעות עומדות לרשות מושיק וצוות התכנית לעצב בית מחדש בעזרת טקסטיל, צבע, תאורה, ריהוט ועוד. ב-12 השעות הללו מצליח  מושיק, להתאים את הבית לצרכיהם החדשים של הדיירים ולתת לו לוק עדכני ומיוחד.


העונה החדשה מתאפיינת בסיפורים אנושיים ומרגשים וביניהם סיפורה של לאה סבן, בת 32, שנפצעה בפיגוע במדרחוב בירושלים ב-2001. לאה השתקמה מהפיגוע בעזרת סוסים. כיום מתגוררת לאה במושב בני ציון, בבית משותף לה ולסוס שברשותה. המשימה של מושיק הייתה לעצב ב-12 השעות בית שיתאים לשניהם.

 

בעונה הזו מושיק גם מקרב לבבות, הוא יגיע לדירתם של אורי ושי, זוג צעיר לפני חתונה המתגורר בחולון. מושיק יעשה הכל כדי לעצב לזוג הצעיר דירה חלומית ואולי בסוף תהיה הצעת נישואים...

 

ביקור מיוחד ומרגש יהיה כשמושיק יצפין עד לחורפיש ויחדש כפר ילדים דרוזי המיועד לילדים החיים ללא הוריהם. במרכז הכפר עומד מועדון כמעט נטוש ובעזרת קרן הידידות והמפעל להכשרת ילדי ישראל יהפוך מושיק את המקום למועדון קסום אשר יהווה בית עבורם.

 

בנוסף, לאחר הפרק יעלו לאתר התכנית טיפים מיוחדים ממושיק!

 

לעמוד הפייסבוק של התכנית, לחצו כאן

 

תמונה גדולה

שם הפריט: בא לחדש לכם
קוד זיהוי:220506
 

 
העונה החמישית של "בא לחדש לכם" תיפתח בפרק מרגש ומלא השראה ביום רביעי, 29/7/15, ותשודר בימים רביעי וחמישי, 19:00, רק ב"רשת"!