פיקוד העורף התרעה במרחב

הכל הולך ביום המשפחה

משחקים כיפיים בהשראת "הכל הולך"

19/02/15 12:43לכבוד יום המשפחה והסופה הקרבה ובאה אספנו בשבילכם מספר דרכים יצירתיות לבילוי משפחתי באדיבות "הכל הולך" התכנית הכי כיפית בטלביזיה.  בחוץ יהיה חורפי אך בפנים יהיה לכם חם ונעים. רק הפעם- תנסו את זה בבית
 

 

משחק "בלי לומר מילה": בוחרים מנחה שיכתוב שמות עצמים בפתקים (לדוגמה: ברוקולי, גלגל ענק, טרקטור..), מה שעולה על הדמיון. שחקן אחד, בתורו, שולף פתק מהמנחה ועליו להעביר דרך פנטומימה את מה שכתוב לו בפתק, בזמן ששאר המשתתפים מנחשים. ניתן גם להתחלק לקבוצות.

 

נגן וידאו

שם הפריט: עולים ברמה
קוד זיהוי:238127
 

 

משחק "סגנון אחר": משחק משעשע בו כולם נהיים שחקנים המשתתפים בסצינה מאולתרת, או ידועה מתוך סרט. בוחרים "מנחה" שיחליט על אווירת הסצינה וכל כמה דקות הז'אנר משתנה. לדוגמה: מסרט דרמה לסרט אילם, מסרט בורקס לסרט אימה וכו'

 

תמונה גדולה

שם הפריט: מולי ונעמי
קוד זיהוי:214960
טלנבולה על סנדביצ'ים
 


משחק "למה מי אתה": מכינים מראש פתקים עם שמות של ידוענים, כל אחד בתורו מדביק על מצחו פתק מבלי לראות מה הוא הדביק ושואל עד 20 שאלות את שאר המשתתפים שיכולים לענות רק ב"כן ו"לא". אם לא הצליח לנחש מי הדמות המופיעה על מצחו - הוא מפסיד.

 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: שירי
קוד זיהוי:215034
גם שירי מימון משחקת ב-למה מי אתה
 

 

 משחק ה"סולו": בוחרים שיר ומנסים להתאים את תנועות השפתיים למילות השיר, כמה שיותר נכנסים לזה כך זה יותר משכנע. אפשר להכניס עניין בתחרות מי זמר ה"ליפסינג" הכי מוכשר, אצלנו בדרך כלל זה דביר..

 

 

תמונה גדולה

שם הפריט: דביר
קוד זיהוי:215036
דביר בניצחון מוחץ
 

 

 משחק "שר מהלב": כל מתמודד בתורו שם אוזניות עם שיר שהוא מכיר, ומנסה להעביר דרך תנועות ופנטומימה את השיר שהוא מאזין לנו כששאר המתמודדים, שלא שומעים את השיר, אמורים לנחש לאיזה שיר הוא מאזין אך ורק לפי התנועות.

 

תמונה גדולה

שם הפריט: אליאנה
קוד זיהוי:214105
הצטרפו גם אתם למסיבה של אליאנה
 

 

רוצים לצפות במשחקים נוספים? הקליקו כאן
 

יום משפחה שמח!