פיקוד העורף התרעה במרחב

הכירו את שישי החדש שלכם!

תכנית בידור חדשה בהשתתפות מיטב השחקנים והקומיקאים בישראל

מערכת רשת 29/11/14 22:00 

 "הכל הולך" היא תכנית בידור חדשה, ייחודית, משוחררת ונטולת רסן, המציבה לשחקנים מדי שבוע אתגרים משחקיים לא פשוטים ולא ידועים מראש. "הכל הולך" היא תוכנית שהולכת עד הקצה, אין בה חוקים ואין לה כמעט גבולות. רוב המשחקים אותם ישחקו השחקנים הם משחקים עם אלמנטים אקסטרימיים. למשל- ביצוע משימה פשוטה כשהם תלויים הפוך, או משחקים שבהם טעות מובילה להעפת השחקן לתקרת האולפן. וכמובן- המשחק הבולט של התוכנית: "הרצפה עקומה"- חדר שבנוי על זווית של 22.5 מעלות ובו מבצעים השחקנים משימות שונות ומשונות.   
 
השחקנים אף פעם לא יידעו מה מצפה להם בתוכנית. אין להם תסריט ואפילו לא מושג קלוש באיזה משחקים ישחקו בכל תוכנית. זוהי תוכנית שהיא בעצם מסיבה. 8 אנשים מצחיקים ומוכשרים מגיעים לשחק ולעשות כיף.  
 

 
 
אז מה קורה כשקרן מור,טל פרידמן ,יוסי מרשק, שחר חסון, עוז זהבי ,אליאנה תדהר , מולי שולמן ונעמי לבוב נפגשים?  שום דבר לא ידוע, אבל דבר אחד בטוח- יהיו רגעים מצחיקים עד דמעות. בלאגן, טעויות ופספוסים- הם חלק מהדי. אנ. אי של התוכנית, כך שלדביר בנדק משימה לא פשוטה- למצוא דרך להשתלט על החבורה.
 
התוכנית הזו מצריכה מהשחקנים סט כישורים מפואר: חוש קצב, יכולת שירה, יכולות של אילתור וגם יכולת פיזית. בתוכנית הזו רק הקומיקאים הטובים ביותר, החדים, מהירי המחשבה והביצוע יכולים לשרוד.  
תכנית הבידור החדשה של רשת "הכל הולך" , בהשתתפות מיטב השחקנים והקומיקאים בישראל מבוססת על  פורמט צרפתי מצליח  Anything Goes" " אשר נמכר ל 22 מדינות .
 
 
תמונה גדולה

שם הפריט: כתבה
קוד זיהוי:211806