פיקוד העורף התרעה במרחב

שעשועון חדש ברשת: 101 דרכים לעוף

השעשועון מתקיים על מתקני אקסטרים שייבנו במיוחד עבור התוכנית ומשתתף שטעה מסיים את דרכו במשחק אך גם נזרק פיזית מהמתקן באופן אקסטרימי

11/05/11 06:35מתוך אתר "עכבר העיר" : זכיינית ערוץ 2 "רשת" רכשה זכויות שידור לשעשועון חדש שמשלב טריוויה ואקסטרים ויעלה לשידור בישראל בקיץ הבא. "101 דרכים לעוף משעשועון" הוא שמו הזמני של הפורמט החדש, שמשודר בבריטניה ובקרוב גם בארצות הברית, שעתיד להצטלם בארגנטינה.

בכל פרק במשחק, יתמודדו שתי קבוצות אחת מול השנייה כשהן מאותגרות בשאלות טריוויה כלליות. השינוי המשמעותי מגיע דווקא כאשר מתמודד עונה תשובה שגויה. השעשועון מתקיים על מתקני אקסטרים שייבנו במיוחד עבור התוכנית ואותו משתתף שטעה גם מסיים את דרכו במשחק אך גם נזרק פיזית מהמתקן באופן שבזכיינית מתארים כ"אקסטרימי ומטורף ושטרם נראה על המסך בישראל".

דרכי היציאה מהמשחק משתנות לאורך הדרך ועם התקדמות השלבים וכך בסופו של דבר ישנן 101 סוגי יציאות שעשויות ל"העיף" את המתמודד מהשעשועון. כאמור, ב"רשת" מתחילים בימים אלו לעסוק במלאכת הליהוק למשחק ובינתיים לא מסגירים את הפרס בו יזכה המתמודד שיישאר אחרון במשחק אך מבטיחים פרס אטרקטיבי במיוחד.

את זכויות השידור של הפורמט רכשה "רשת" מחברת "אנדמול" ההולנדית המפתחת תוכניות טלוויזיה ברחבי העולם ובראשה עומד הישראלי לשעבר, ינון קרייץ, ואחראית להצלחות טלוויזיונית בקנה מידה בינלאומי כדוגמת "האח הגדול", "Wipeout" ו"אל תפיל את המיליון".

 

לכתבה המלאה:

 http://www.mouse.co.il/CM.television_articles_item,797,209,56067,.aspx