הפרשות - וההיחלשות: ש"ס וישראל ביתנו עם 5 מנדטים כל אחת בסקר חדש

סקר מנדטים של ערוץ הכנסת ומכון "פאנלס פוליטיקס" מעלה נתונים מדאיגים מאוד עבור דרעי וליברמן: ביום שאחרי חשיפת פרשת השחיתות בישראל ביתנו והקלטת של הרב עובדיה, כל אחת מהמפלגות מקבלת 5 מנדטים בלבד. נמשך המאבק הצמוד בין רשימת העבודה המאוחדת לליכוד

יש לו סיבה לדאגה. יו"ר ש"ס דרעי (פלאש 90)

אפקט הקלטת: סקר מנדטים חדש של ערוץ הכנסת ו"פאנלס פוליטיקס" שמתפרסם היום (שלישי) אחרי התפוצצות פרשת הקלטת של הרב עובדיה יוסף ופרשת השחיתות בישראל ביתנו, מעלה תמונה מדאיגה במיוחד עבור ראשי המפלגות הללו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

הסקר מגלה כי לו הבחירות היו מתקיימות היום, ש"ס בראשותו של אריה דרעי הייתה זוכה בחמישה מנדטים בלבד, זאת בדומה למפלגתו של אביגדור ליברמן. מפלגתו החדשה של אלי ישי לא עוברת את אחוז החסימה על פי הסקר.

בצמרת עדיין מתנהל קרב צמוד בין הרשימה המאוחדת של העבודה והתנועה לליכוד: מפלגתם של הרצוג ולבני זוכה בסקר ב-24 מנדטים, בעוד מפלגת השלטון בראשות נתניהו זוכה ב-23. המפלגה השלישית בגודלה היא הבית היהודי של בנט עם 16 מנדטים.

מובילים, אבל צמודים מאוד לליכוד (חדשות 2)

רשימה ערבית מאוחדת צפויה לזכות ב-12 מנדטים, יש עתיד של לפיד מסתפקת ב-10 מנדטים ואילו כולנו החדשה של כחלון זוכה בתשעה מושבים בכנסת הבאה. מרצ מטפסת בסקר לשמונה מנדטים, בדומה ליהדות התורה.